x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

En Şık Tamtur Pırlanta Yüzükler

Pırlanta tamtur yüzük modelleri, özellikle klasik seçeneklerden sıkılanlar için farklı ve bir o kadar da şık alternatifler içerir. Son derece dikkat çeken bu yüzükler, modanın trendleri arasında yer alır. Taşlı yüzük seçenekleri arasında giderek popülerleşen, aşkı ve sonsuz sevgiyi simgeleyen bu seçenekler parlaklığıyla dikkat çeker. Tamtur pırlantaları diğerlerinden farklı kılan yüzüğün etrafının tamamen taşlarla çevrili olmasıdır. Pırlanta taşlar birbiri ardına eklenerek yüzüğün etrafında tam tur atar. Bu yüzükler kadınlar tarafından özel gecelerde kullanılmasının yanı sıra günlük yaşamda da kullanılır. Erkekler ise özellikle evlilik teklifi seremonilerinde bu yüzükleri sıklıkla tercih eder. Pırlanta yüzük modelleri içerisinde oldukça özel bir yere sahip olan tamtur seçenekler, söz ve nişan yüzüğü olarak da sık tercih edilen alternatiflerden biridir. Klasik yüzüklere oranla çok daha modern bir yapıya sahiptir. Bununla birlikte klasiğe yakın tamtur alternatifler de vardır. Tamtur yüzük seçenekleri çok sayıda farklı tasarıma sahip olabilir. Farklı tasarımları sayesinde seçim yapmak oldukça kolaylaşır. Bu yüzüklerde yer alan taşların karat ağırlıkları çok değişken olabilir. Üzerinde yer alan pırlantaların kesim tarzları açısından da birbirlerine oranla çok farklı modellere sahiptir. Taşlar genellikle tek sıra halinde olsa da, birden fazla sıranın yan yana dizilmesiyle farklı modeller de ortaya çıkabilir.

Sıra Dışı Seçenekleriyle Tamtur Yüzük Modelleri

Tamtur pırlanta yüzük çeşitleri çok farklı tarzlara ve seçeneklere sahiptir. Bu farklılığı, yüzüğün yapıldığı materyal, renkleri, kullanılan taşların kesimi ve tur sayısı gibi birçok kıstas belirler. Pırlanta taşlara sahip tamtur seçenekler evlilik tekliflerinde sıklıkla kullanılan alternatiflerdir. Bu taşlar oldukça parlak bir yapıya sahiptir. Taşların kesimi ise diğerleriyle benzersiz özellikler taşır. Klasik pırlanta kesimler sıklıkla kullanılsa da kare ve benzeri değişik kesimlerde kullanılabilir. Farklı yapılarıyla tasarım pırlanta yüzükler size birçok seçenek sunar. Taşların yanı sıra yüzük materyali de değişiklik gösterir. Birçok yüzükte tipik olarak 14 ayar beyaz altın kullanılır. Kadın taşlı yüzük seçenekler içerisinde pırlanta tamtur modeller uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Bu yüzükleri sevdiğiniz kadınlara hediye almak için iyi nedenlerden biridir. 

Her Ortamda Kullanılabilen Pırlanta Tamtur Yüzük

Tamtur yüzük modelleri farklı tasarımlarla her ortam için uygun çözümlere sahiptir. Bu zarif pırlanta yüzük seçeneklerini, dilerseniz özel davetlerde, gecelerde dilerseniz günlük sosyal yaşantınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu yüzüklerin büyük avantajlarından biri birçok kıyafetle ve farklı takılarla rahatlıkla kombinlenebilir olmasıdır. Dilerseniz abiye kıyafetlerle dilerseniz günlük kıyafetleriz ile bu yüzük çok rahat bir şekilde kombinlenebilir. Özel davetlerde ise, siyah ve gri kıyafetlerle özellikle iyi bir ışıltı yakalayabilirsiniz. Girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çeken tamtur pırlanta yüzükler, kolye, küpe ve bileklik gibi takılarla da rahatça kombinleyebilirsiniz. Bu yüzükler genellikle birçok detay içerir ve zarafetiyle dikkat çeker. Yüzüklerin fiyatları ise birçok kritere göre değişkenlik gösterir.

Size Uygun Fiyatlarıyla Tamtur Pırlanta Yüzükler

Pırlanta tamtur yüzük fiyatları kullanılan taşlara, yüzük materyaline ve işçiliğine göre farklılıklar gösterir. Fiyatların belirlenmesinde en önemli faktör pırlanta taşa aittir. Pırlantanın karat değeri arttıkça fiyatında yukarı yönlü seyredeceği unutulmamalıdır. Bunun yanı sıra gövde malzemesi olarak kullanılan materyalde fiyata doğrudan etki eder. Bu malzeme genellikle 14 ayar beyaz altın olsa da zaman zaman farklı materyallerin kullanıldığını görmek de mümkündür. Altının ayarı da fiyat politikasına direkt olarak etki edecektir. Pırlanta yüzük fiyatları açısından etkili olan bir diğer önemli faktör ise işçiliktir. Pırlanta ince işçilik isteyen ve zaman alan bir iştir. Tasarımsal olarak yaratıcılığı da bu işçiliğe dahil edince, fiyatlara doğrudan etki etmesi kaçınılmazdır. Siz de Milad Gold ile geniş fiyat yelpazesinden bir pırlanta tamtur yüzük seçerek, bu zarafeti ve şıklığı girdiğiniz her ortamda yaşayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.