x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Pırlanta Baget Yüzük Modelleri

Göz alıcı detayları ve ömür boyu sürecek ihtişamıyla kadınların göz bebeği olan pırlanta baget yüzükleri sergileyen Milad Gold, en özel anlarınıza eşlik ediyor. Değerli taşlar hazırlanan takı modelleri farklı dokunuşlarla sergileniyor. Zarif tasarımlarla bezenen baget yüzük modelleri kadınların zarafetine eşlik ederken duygularına hitap ediyor. Özgün tasarımlara imza atan pırlanta baget yüzük koleksiyonu yüksek enerjilerle buluşarak kadınların ruhuna dokunuyor. Zarifliğinizi taçlandıracak pırlanta baget yüzük modelini her sezon yenilenen ve dönemin modasını estetik çizgilerle buluşturan Milad Gold koleksiyonunda bulabilirsiniz.

Pırlantanın Büyülü Enerjisini Taşıyan Baget Yüzükler

Duru güzellikleri ve sade tasarımlarında pırlantanın eşsiz enerjini saklayan takı modelleri kadınların göz alıcı şıklığa kavuşmalarını sağlıyor. Yaşamlarının en özel anlarında onlara eşlik eden zarif baget yüzük, pırlantanın özel kesim işçilikle hazırlanan dokusuna kavuşuyor. Pırlantanın keskin hatları baget yüzüğün geçmeyen modası ile buluşuyor ve kadınların çekiciliğine eşlik ediyor. En çok tercih edilen baget yüzük modelleri arasında yuvarlak baget yüzük yer alıyor. Klasik yüzük tasarımının modern çizgilerle buluştuğu takı modeli ışıltılı taşlarla harmanlanıyor. Pırlanta baget yüzüğün ışıltılı ve görkemli etkisini yansıtan model kadınların ruhunu okşuyor. Kare baget yüzük özgün ve şık duruşu ile cesur kadınların simgesi haline geliyor. Aşkın kalbinin attığı pırlanta taşlı yüzük modelleri estetik şölenin doruk noktası oluyor. Taşlı yüzük modellerinde ana taşın estetik kesimine eşlik eden çevre taşların ışıltısı göz kamaştırıyor. Taşlı yüzük modelleri içerisinden sizi ve stilinizi yansıtan bir parçayı seçerek göz kamaştırıcı bir büyüye sahip olabilirsiniz. Pırlantanın büyüsünden vazgeçemeyenlerden biriyseniz kadın yüzük modelleri içerisinde yer alan ve bagetin farklı kesimleriyle eşsiz hale gelen parçayı seçerek baş döndürmeye devam edebilirsiniz.

Kadınların Görkemli Eşlikçisi Pırlanta Baget Yüzükler

Bir kadına kendini değerli ve özel hissettirmenin yolu kadın pırlanta yüzük modellerinden en göz alıcısını ona armağan etmekten geçiyor. Benliğindeki ışıltıyı ortaya çıkaracak, büyülenmesini sağlayacak bir pırlanta baget yüzük ile en özel anlarınızı taçlandırabilirsiniz. Sevgililer Günü, evlilik teklifi, yol dönümü gibi unutulmaz günlerin kıymetli eşlikçisi pırlanta baget yüzük hayranlık uyandıran taşları ve tasarımı ile ahenkli bir senfoni sunuyor. Naif kıvrımların değerli taşlarla buluştuğu eşsiz tasarımlar görkemli bir etki uyandırıyor. Farklı geometrik formların yer aldığı modern takılar aşkınızı simgeleyen ihtişamlı bir unsur olarak parmaklarınızda parıldıyor. İnce çizgileri ve karakteristik detaylarıyla özgünleşen pırlanta baget yüzük modelleri kendilerine has nadide enerjileriyle koleksiyonda yerini alıyor. Baget yüzük fiyatları ise kesime, karata, berraklığa göre değişmekle birlikte koleksiyon içerisinde her bütçeye uygun bir pırlanta baget yüzük bulmak mümkün oluyor. Pırlantanın göz alıcı ışıltısını yansıtan baget kesim ile pırlanta baget yüzük parmağınızda başrolü üstleniyor. Ürün koleksiyonu içerisinde 0.27 karat ile 1.00 karat arasında değişen karat değerlerine sahip yüzükler bulunuyor. Baget pırlanta yüzük fiyatları karat değerine göre değişirken B-beğeni zevkinize ve bütçenize göre pırlantanın eşsiz büyüsünü yansıtan yüzük modelini tercih ederek parmaklarınızdaki yüksek enerjiyi her an hissedebilirsiniz.

Özel Günlerinizi Pırlanta Baget Yüzük İle Taçlandırın

Farklı geometrik formlarda, berraklık seviyesinde pırlanta baget yüzüğün yer aldığı zengin koleksiyon kendini şımartmak isteyenlere sunuluyor. Pırlantanın en gözde halini sunan takı modelleri arzu ettiğiniz an enerjinizi yükseltmek adına rol alıyor. İddialı çizgilerle birlikte yalın tasarımların buluştuğu zengin pırlanta baget yüzük koleksiyonu ile kendinizi şımartabilirsiniz. Özel günleri taçlandıran pırlanta baget yüzüğünüz ile unutulmaz anları daha da anlamlı kılabilirsiniz. Kombinlere sınıf atlatan takı koleksiyonunu sunan Milad Gold, her kadını pırlantanın büyüsü ile buluşturmayı hedefliyor. Milad Gold'un zarif ışıltılarla ahenkli bir senfoninin notalarını yansıtan, en uygun fiyatlara sahip pırlanta baget koleksiyonu ile mutlu anlarınıza ilk adımı atabilirsiniz. Sevdiğinizle geçireceğiniz en özel anlarınızı taçlandırabilir göz kamaştırıcıyı ışıltıyı her an parmaklarınızda taşıyabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.