x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

Pırlanta Takı Set Modelleri

Pırlanta hiç şüphesiz ki kadınlar tarafından en çok beğenilen ve talep edilen ürünlerin başında geliyor. En güzel takı seti olarak rahatlıkla ifade edilebilen pırlanta setler, ışıltılı ürünleri ve sayısız modeliyle kadınları cezbeder. Pırlanta setlerinde çok farklı modellerin bulunması, birçok kıyafetler kombinleme kolaylığını da beraberinde getirir. Pırlanta setlerde küpe, bileklik, kolye gibi birden fazla ürün bir arada bulunabilir. Bu setler özel organizasyonlarda, düğün ve nişan gibi etkinliklerde vazgeçilmez takılardan oluşur. Zarif ve şık modellerden oluşan pırlanta takı seti, parlaklığıyla ve gösterişiyle ön plana çıkar. Pırlanta set modellerinin önemli avantajlarından biri kıyafetlerle kolay kombinlenebiliyor olmasıdır. Bu set takımı, dilediğiniz birçok kıyafetle kolaylıkla kombinleyebilirsiniz. Pırlanta set modelleri, zarif görünümleriyle kıyafetlerini tamamlayan bir aksesuar olacaktır. Bu setlerde yer alan pırlanta suyolu bileklik, küpe ve kolye seçenekleri birçok kullanıcının dikkatini çeker. Görünümleriyle dikkat çeken bu ürünlerin farklı karat ağırlıklarında bulmak mümkündür. Dilediğiniz model ve özelliklere sahip ürünlere Milad Gold ile ulaşabilirsiniz.

Pırlanta Takı Seti: Eşsiz Bir Aksesuar Sizi Bekliyor!

Milad Gold'un pırlanta takı setlerinde birçok farklı model bir arada bulunur. Bir set içerisinde pırlanta bileklik, kolye ve küpe gibi aksesuarları aynı anda barındırabilir. Bununla birlikte tüm bu ürünlerin farklı modellere sahip olduğu da bilinmelidir. Öncelikle bu ürünler görünüm açısından farklı tasarımlara sahip olabilir. Bunun yanı sıra karat olarak da birçok farklı ürün bulmak mümkündür. Bu setlerde 0,85 ct’den 2.76 ct’ye kadar birçok farklı ağırlıkta tasarım bulunur. Bu tasarım arasında pırlanta kolye modelleri şık görünümleriyle dikkatleri üzerine çeker. Boynu açık bir abiyenin üzerine bu kolyelerden herhangi birini takmak sizi gecenin yıldızı haline getirebilir. Bu kolyeler çok farklı tasarımlara sahip olabilir. Kimi kolyelerde çeşitli şekillerde kolye ucu bulunabilir. Kolye uçlarının farklı zincirlerle kullanılabilir olması, kullanım açısından geniş bir yelpazeyi de beraberinde getirir. 

Gözlerinizi Pırlanta Setlerinden Alamayacaksınız

Pırlanta, birçok kadının takmayı en sevdiği takıların başında gelir. Bu takıların en önemli özelliklerinden biri de berrak ve parlıyor olmasıdır. Bu setler özellikle beyaz ve siyah kıyafetlerle kombinlenir. Buna karşın, birçok renkteki kıyafetinizle de bu setleri kombinlemek oldukça kolaydır. Zengin içerikler barındıran setler, kalabalık organizasyonlarda şık görünmenizi sağlar. Bunun yanı sıra özellikle gelinler için bu takılar oldukça idealdir. Gelinliğin üzerine takılan pırlanta küpe modeli, salondaki bütün gözlerin sizin üzerinize dönmesini sağlayabilir. Bu setlerdeki ürünler baget, tektaş, beştaş, tamtur, damla gibi farklı modellere sahip olabilirler. Bu modellerden hangisini seçeceğiniz, zevkinize ve kıyafetinize bağlıdır. 

Bu setler sevdiklerinize hediye etmek için de birebirdir. Parlak yapıları ve eşsiz taşlarıyla bu setler, dikkatlerin üzerinize çekilmesine yardımcı olur. Pırlantaların dikkat çeken özelliklerinden biri karatlarıdır. Daha büyük karatlar, büyük taşlara sahiptir. Bu da takılarınızın çok daha fazla parlamasına ve göz alıcılığına katkıda bulunur. 

Pırlanta Set Fiyatları

Kadınların eşsiz hissetmesini sağlayan pırlanta setlerin fiyatları ise geniş bir aralığa sahiptir. Bu setlerin fiyatları, birçok farklı kritere göre değişiklik gösterebilir. Bu kriterlerden en önemlisi ise elbette karatlarıdır. Karat arttıkça fiyatlarında yukarı yönlü seyredebileceği unutulmamalıdır. İkinci önemli kıstas ise tasarımlardır. Pırlantalarda, baget, suyolu, damla, tamtur gibi farklı tasarımlar vardır. Tasarımlar fiyatların yukarı ya da aşağı yönlü değişmesine sebep olabilir. Takılarda kullanılan yan ürünler de fiyatlar üzerinde etkilidir. Beyaz altın, gümüş, altın gibi malzemeler fiyatların değişken olmasına sebep olur. Kısacası takı seti fiyatları ürünlerin tasarımlarına, karat ağırlıklarına ve cinslerine göre farklılaşabilir. Siz de bu ihtişamlı ve parlak bir pırlanta setlerine sahip olmak için Milad Gold'da dilediğiniz takımı seçebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.