x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Pırlanta Beştaş Yüzük

Pırlanta yüzükler özel anların vazgeçilmez takılarından biridir. Özellikle evlilik tekliflerinin olmazsa olmazı bu yüzüklerdir. Kadın ya da erkek fark etmeksizin herkesi büyüleyen ve ışıltısıyla ilgi odağı halinize gelmenizi sağlayan pırlanta yüzüklerin birçok farklı modeli bulunur. Bu modellerden öne çıkan ve birçok kadının ilk tercihi ise beştaş tasarımlarıdır. Bu modeller tasarımları, parlaklıkları, zarafetleri ve şıklıklarıyla ön plana çıkar. Kadın yüzük modelleri arasında oldukça özel bir yere sahip olan bu tasarımlar adından da anlaşılabileceği gibi beş adet pırlanta taşa sahiptir. Bu yüzüklerde çok farklı tasarımlar bulmak mümkündür. Genellikle klasik ve sade tasarımlara sahip olan pırlanta beştaş seçenekler, kimi zaman modern ve birçok detay barındıran görünümlerle de üretilebilir. Bu taşların kullanıldıkları yüzükler ise genellikle 14 ayar beyaz altındır. Bununla birlikte farklı tasarımlarda farklı ürünlerin kullanılabileceği de unutulmamalıdır. Pırlanta beştaş fiyatları ise karat ağırlığı ve tasarımsal özelliklerine göre değişkenlik gösterir.

Işıltınızı Koruyun: Beştaş Pırlanta Yüzük Modelleri

Evlilik tekliflerinde bulunmaz bir sürpriz yapmak için ışıltılı ve zarif pırlanta yüzük kullanılabilir. Bunun yanı sıra bu ürünler hediye etmek için de çok iyi bir alternatiftir. Parlaklıkları, tasarımları ve kesimleriyle her kadını kendini aşık eden beştaş seçenekler, alınabilecek en güzel hediyelerden biridir. Bu yüzükler kadınlar tarafından sıklıkla özel davetlerde kullanılır. Bunun yanı sıra günlük kullanıma da oldukça uygun seçeneklerdir. Bu yüzükler ile kıyafet kombinlemek oldukça kolaydır. Ne renk elbise giyerseniz giyin, beştaş yüzüğünüz girdiğiniz ortamda kendini belli edecektir. Zarif, ışıltılı ve modern tasarımları her yerde kendisini belli eder. Beştaş tasarım pırlanta yüzükler genellikle sade ve klasik görünümlere sahiptir. Bunun yanı sıra kenar detaylı, süslemeli, desenli ve modern tasarımların varlığı da bilinmelidir. Beştaşlı pırlanta tasarımlar, dayanıklı yapılarıyla da dikkat çeker. Bu yüzükler yıllar boyunca kullanılabilir. 

Farklı Karat Ağırlıklarıyla Pırlanta Beştaş Yüzükler

Karat ağırlığı, pırlantanın değerinin anlaşılması açısından temel faktördür. Tipik olarak karat ağırlığı arttıkça taş da büyür. Kadın pırlanta yüzük denildiği zaman akla ilk gelenler arasında yer alan beştaş seçeneklerin, genellikle aynı karata sahip beş ayrı taşı vardır. Bu yüzükler 0.45 karattan 2.0 karata kadar farklı seçenekleri bulunabilir. Sade ve zarif modellerden hoşlananların ilk tercihi beştaş alternatiflerdir. Tasarımlarıyla oldukça revaçta olan bu yüzükler, beş taşıyla yoğun bir parlaklığa sahiptir. Karat değeri değiştikçe beştaş pırlanta fiyatları da değişecektir. Genellikle sıralı biçimde yerleştirilen taşlar, bir bütün gibi görünmesini sağlar. Bununla birlikte birbirinden ayrık duran beş taşlı modelleri bulmak da mümkündür. Beştaş yüzükler, özel davetlerde sık sık yine pırlanta olan kolye ve küpe gibi takılarla kombinlenir. 

Pırlanta Beştaş Yüzük Fiyatları

Pırlanta beştaş yüzük fiyatları birçok kritere göre farklılık gösterir. Bu farklılığa sebep olan temel etken ise karat ağırlığıdır. Karat ağırlığı arttıkça fiyatlarda genellikle yukarı yönlü olarak artacaktır. Pırlanta yüzük fiyatları açısından bir diğer önemli etken ise tasarımlardır. Bu tasarımlar ince el işçiliği gerektirebilir. İşçilik açısından yoğun mesai harcanan ürünlerin fiyatları da değişecektir. Bir diğer faktör ise yüzükte kullanılan malzemedir. Bu malzeme genellikle beyaz altındır ve 14 ayardır. Bununla birlikte farklı ayarlarda altınlarda kullanılabilir. Bu da fiyat değişikliğine neden olacaktır. Taşların berraklığı da fiyata etki eden bir diğer faktördür. Pırlantaların lekelenebileceği unutulmamalıdır. Berraklık arttıkça fiyatlarda da değişkenlik artar. Siz de uygun fiyatlara, birçok farklı tasarıma sahip beştaş pırlanta yüzükleri Milad Gold güvencesiyle satın alabilir, bu zarif ve parlak yüzüklere sahip olabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.