x
üye ol.jpg (183 KB)
Hakkımızda

2000 yılında, Mirzaoğlu Grup bünyesinde temelleri atılan Milad Gold, kuruluşunun ilk yıllarında ihracatla başlayan hikâyesini bugün, Nuruosmaniye’deki 5 katlı tasarım mağazasıyla müşterileriyle birebir iletişimin kurulduğu, altın ve mücevherin kalbinin attığı noktada sürdürüyor.


Başlangıcından bugüne aynı heyecan ve inançla, istikrarlı bir büyüme ve gelişme gösterdiği yol haritasından şaşmayan Milad Gold, dünya markası olma hedefiyle geleceğe emin adımlarla yürürken, gücünü; yaratıcı ve yenilikçi ekibinden alıyor.


Hem üretim hem tasarım yönüyle sektörde güçlü bir yere sahip olan Milad Gold, modern çizgilerle geleneksel değerleri buluşturarak, yaşamın her anına eşlik edecek tasarımlara imza atıyor. Estetik ve zarafeti, kaliteli işçilikle buluşturma prensibinden hiçbir zaman ödün vermeyen Milad Gold’un en çok üzerinde durduğu değerlerin başında gelen marka güvenilirliğini ise tasarım ve üretim süreçleriyle sınırlandırmayarak, satış sonrası desteğiyle, müşterileriyle iletişimini sürdürme prensibiyle kazanıyor.


Bugüne dek edindiği tecrübeler ışığında uluslararası bir marka olma yolundaki potansiyelini yurt dışına açılarak kanıtlayan ve Türk mücevher tasarımının özgün örneklerini sunduğu Dubai’deki konsept mağazasıyla potansiyeline dair ipucu veren Milad Gold, önümüzdeki 5 yıl içerisinde sektörün öncü markalarından biri olma hedefiyle çalışmalarını heyecan ve kararlılıkla sürdürüyor.

 

“Altının esas değeri, onu maden olmaktan çıkaran usta dokunuşlarla hayat bulan yeni formunda saklıdır.”  

-Milad Gold-

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.