x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 260 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 9

Altın Yüzük Çeşitleri

Altın yüzük, yüzlerce farklı modeli, gösterişi, şıklığı ve zarafetiyle birçok kadının parmağında görebileceğiniz bir takıdır. Bu aksesuarlar sade giyim tarzlarını dahi canlandırır ve şık bir görünüm katar. Zarif yüzük denildiği zaman akla ilk olarak altın seçenekler gelir. Her türlü kombine uyum sağlayabilmesiyle dikkat çeken altın yüzük seçenekleri hem özel günlerde hem de günlük kıyafetlerle sıklıkla kullanılır. 

Altın yüzükler, farklı ayarlarda olabilecekleri gibi onlarca farklı tasarıma da sahiptir. Sade ve klasik tasarımların yanı sıra, beştaş, zincir, grek, şövalye gibi birçok farklı model bulunabilir. Kadın yüzük modelleri arasında dikkat çeken altın seçenekler sarı ya da beyaz olabilir. Aynı zamanda bu yüzükler farklı taşlarla da süslenebilir. Bu özellikler tasarımsal olarak model çeşitliliğin çok artmasına neden olur. Yıllar boyu rahatlıkla kullanılabilecek bu ürünleri birçok kadının parmağında görmek mümkündür. Altın madeninin kolay şekil alması bu seçeneklerin ortaya çıkmasındaki önemli faktörlerden biridir. Altın yüzük çeşitleri girdikleri her ortamda dikkat çekerek, ilgiyi üzerine toplayabilir. 

Altın Tektaş Yüzük Modelleri

Dikkatleri Üzerinize Çekin: Taşlı Altın Yüzük

Aksesuarlar giyim tarzlarının önemli bir parçasını oluşturur. Bu aksesuarlar arasında altın yüzük modelleri oldukça dikkat çeker. Altın yüzükler çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu yelpazedeki ürünlerin tamamında farklı tasarımsal özellikler bulmak mümkündür. Bu sayede her kullanıcı kendi stiline uygun bir yüzük bulabilir. Bu seçenekler arasında dikkat çekenlerden biri ise taşlı seçeneklerdir. Taşlı altın yüzükler, parlak görünümleriyle oldukça sofistike bir havaya sahiptir. Bu taşlar pırlanta, elmas, zümrüt, yakut ya da safir olabilir. Beştaş altın yüzük modelleri en çok rağbet gören tasarımlar arasında yer alır. Beştaş altın yüzük modellerinde genel olarak elmas seçenekler değerlendirilir. 

Kadın yüzük modelleri arasında taşlı seçenekler detaylarıyla dikkat çeker. Sade altın yüzük modelleri ise genellikle klasik tasarım sevenlerin tercihidir. Sade ve klasik modeller günlük kullanımda da sık sık karşılaşabileceğiniz ürünlerden biridir. 

Beyaz Altın Tektaş Yüzük

Sade ve Şık Seçenekleriyle Beyaz Altın Yüzük

Altın denildiği zaman akla genellikle sarı renk gelir. Son yıllarda bu durum beyaz altınların popülerleşmesiyle giderek değişikliğe uğramıştır. Beyaz altın yüzük modelleri genellikle üzerinde farklı taşlar bezeli olarak tasarlanır. Oldukça şık olan bu yüzüklerle kıyafet kombinlemek de oldukça kolaydır. Beyaz altın tektaş seçenekler en sık kullanılan modellerden biridir. Bu yüzükler genellikle sade ve şık yapısıyla dikkat çeker. Günlük kıyafetlerle kolay bir şekilde kombinlenebildiği gibi özel davetlerde abiye kıyafetlerle de sıklıkla kullanılır. Beyaz altınlar birçok farklı tasarıma ve ayrıntıya da sahip olabilir. 14 ayar altın yüzük en çok kullanılan alternatiflerden biridir. Bunun yanı sıra yüzüklerde sık sık 18 ayar görmek de mümkündür. 

Kadın yüzük modelleri arasında beyaz altın en az diğer altın seçenekleri kadar ilgi görür. Bu seçenekler hediye etmek için de birebirdir. Dayanıklı yapıları sayesinde altın yüzükler uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilir. 

Altın Yüzük Çeşitleri

Geniş Fiyat Aralığıyla Kadın Yüzük Modelleri

Altın yüzük fiyatları birçok kritere göre değişiklik gösterir. Bununla birlikte bu ürünler çok geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Fiyatlardaki değişkenlik ürünlerin tasarımlarından ve kullanılan malzemelerden etkilenir. Bu etkiyi en çok yaratan kriterlerden biri yüzüğün ayarıdır. 14 ayar altın yüzük fiyatları ile 8 ya da 22 ayar arasında ciddi boyutlarda farklar olabilir. Aynı ayara sahip olsalar dahi yüzükler arasında farklı fiyatlar oluşabilir. Altın yüzüklerle birlikte kullanılan taşlar da fiyatlar üzerine etki eden bir başka faktördür. Bununla birlikte beştaş altın yüzük fiyatları kendi içerisindeki dahi farklı olabilir. Tasarım ve gramaj gibi kriterler bu farkların oluşmasına sebep olur. Siz de kadın yüzük modelleri arasından beğendiğinizi Milad Gold güvencesiyle, en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.