x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 211 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 7

En Zarif Altın Küpe Çeşitleri

Altın küpe; günlük hayatınızda, iş hayatınızda ve özel günlerde şıklığınızı tamamlayan ve en çok tercih edilen aksesuarlardan biridir. Çok fazla takı kullanmayı tercih etmeyen kişiler için bile altın küpe vazgeçilmez aksesuarlardan biridir. Birbirinden farklı tasarımlara sahip altın küpe modelleri her tarz beğeniyi karşılayan pek çok çeşidi barındırır. Zarif, gösterişli, sade veya modern tarzda tasarlanan altın küpe modelleri özellikle kadınların en çok tercih ettiği takılardan birini oluşturur. 

Altın Küpe Çeşitleri

Birbirinden Farklı Tasarımlara Sahip Altın Küpe Modelleri

Geçmişten günümüze en çok kullanılan aksesuarlar arasında yer alan kadın altın küpe çeşitleri zevkli ve farklı tasarımları her yaştaki kullanıcıların beğenisine hitap eder. Altın küpe çeşitleri; sarı ve beyaz altından yapılmış modellerle birlikte taşlı modelleri de içerir. Beyaz altın küpe, takı kullanırken altından vazgeçemeyen ancak daha sade modelleri beğenen kişilerin sıklıkla kullandığı aksesuarlardandır. Beyaz altın küpe modelleri sarı altın parlaklığını tercih etmeyen ve daha spor görünüm elde etmek isteyen kullanıcılar için pek çok farklı modelde tasarlanır. Daha feminen ve gösterişli modelleri tercih eden kişiler için ise sallanan altın küpe modelleri uygun bir seçim olacaktır. Altın takılar genellikle 22 ayar ve 14 ayar olarak tasarlanmış olsa da 14 ayar altın küpe çeşitleri daha fazla tercih edilir. 14 ayar altın takıda, 22 ayar takıdan daha az saf altın bulunur. Bu nedenle 14 ayar altın küpe fiyatları 22 ayar küpe fiyatına göre daha uygundur. Altın küpe modellerinde farklı özellikleri barındıran ve farklı tarzlarda pek çok seçenek mevcuttur. Altın yaprak küpe, top küpe veya bombeli küpe gibi daha küçük ebatta küpe çeşitleri olduğu gibi beyaz ve sarı altından yapılmış iki renkli küpe tasarımları da vardır. Harf detayları içeren küpe çeşitleri olduğu gibi kalp, çiçek ve geometrik desenlere sahip yüzlerce farklı tasarıma sahip altın küpe modelleri içinde herkesin beğenisine uygun küpe bulmak sadece sizin beğeninize kalan bir seçim olacaktır. 

Altın Küpe Modelleri ve Fiyatları

Altın Küpe Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Altın küpe alırken öncelikle kullanım amacınızı iyi belirlemeniz gerekir. Giyim tarzınız ve içinde bulunacağınız ortam ve kişisel beğenileriniz altın küpe seçiminizde etkili olan en önemli unsurlardandır. En çok satılan altın küpe modelleri olan halka küpeler sade ve şık bir görünün elde etmek isteyen kadınların vazgeçemediği küpe çeşitlerinden biridir. Halka küpeler farklı büyüklükleri, desenli, parlak ve taşlı modelleri ile pek çok farklı modeli içerir. Altın küpe seçiminde giyim tarzınız kadar yüz biçiminiz de önemli bir unsurdur. Eğer oval yapılı bir yüze sahipseniz hemen hemen her tarz küpeyi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uzun bir yüze sahipseniz yüzünüzün uzunluğunu dengeleyecek daha küçük küpeleri tercih etmeniz ve küçük halka küpeler kullanmanız iyi bir seçim olacaktır. Üçgen biçimli bir yüzünüz varsa sallantılı küpeler ve yuvarlak küpeler kullanmanız daha doğru olacaktır. Yuvarlak bir yüzünüz varsa büyük küpeler kullanmamanız sizin için daha uygun olur. Uzun küpeler yüzünüzü daha güzel gösterecek bir seçimdir. Kare şeklinde bir yüzünüz varsa oval ve daha küçük altın küpe modelleri size göre bir seçim olabilir. En güzel altın küpe size en çok yakıştığını düşündüğünüz küpe olmalıdır. 

Taşlı Altın Küpe

Altın Küpe Modeller ve Fiyatları Neye Göre Değişir

Altın küpe fiyatları küpe modellerinin ne kadar detaylı olduğu ile doğru orantılı olduğu kadar küpenin gramajı ile de doğrudan ilgilidir. Küpe tasarımındaki desenler, işçilik ve küpenin gramı fiyat farklılığını oluşturan en önemli etkenleri oluşturur. Altın küpe çeşitleri içinde bulunan sarı altın küpe ile beyaz altın küpe fiyatları arasında genellikle belirgin bir fark bulunmamaktadır. Beyaz altın içinde farklı olarak sadece sarı altının rengini değiştirici elementler bulunmaktadır. Bu elementler altının değerini düşürmez. Sadece renk değişikliği sağlar. Milad Gold farklı bütçelere uygun ve her zevke ve yaşa hitap eden altın küpe tasarımları ile size pek çok seçenek sunar. Siz de istediğiniz modeli satın alarak hem en uygun fiyatlı hem de farklı tasarımlı altın küpelerden birine sahip olabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.