x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.
1 2

Altın Tragus Küpeler

Kulağın kıkırdak bölümüne takılan piercing tasarımlı estetik tragus küpe modelleri ile Milad Gold, tarzını ortaya koymak isteyen kadınların beğenilerine hitap ediyor. Kıkırdağa takılmak için özel tasarlanan tragus küpe, zarif sade ya da taşlı şık tasarımlarıyla farklı beğenilerin tercihi oluyor. Halka tasarımlı altının ışıltısını modern çizgiyle buluşturan modeller günlük kıyafetlerle uyumlu bir birliktelik sergiliyor. Özgün tasarımlarıyla öne çıkan zarif küpe taşlı çeşitleri de koleksiyonda yer alıyor. Şıklığıyla göz kamaştıran taşlı tragus küpe çeşitlerinin geometrik, halka, piramit seçenekleri değişik tarzların beğenilerine sunuluyor. Farklı formlardaki çiçekli, ay tasarımlı ya da tek taş ürün seçenekleri en tarz şıklığın tamamlayıcısı oluyor. İçinizdeki ışığın yansıması estetik ve modern tasarımlarıyla altın tragus küpe modellerini Milad Gold koleksiyonunda bulabilirsiniz. 

Tarzınızı Yansıtan Tragus Küpe Modelleri

Özel tasarımlı modern çizgilerle harmanlanan zarif seçenekli ürünler 14 ayar altın küpe olarak kusursuz bir işçilikle üretiliyor. Farklı formlarda minimal tasarımlarıyla kulaklarda altının ışıltısını yansıtıyor. Kadın altın tragus küpe çeşitleri arasından tarzınızı yansıtan seçimler yapabiliyorsunuz. Tekli olarak kullanılan tragus küpelerin halka, çiçek, ay, midye tasarımları estetik bir zerafet sunuyor. Geometrik kesim detaylarıyla öne çıkan seçenekleri de koleksiyonda yer buluyor. Sade ya da şık tasarımlı taşlı küpe modelleri günlük kıyafetlerle de uyumlu olarak kullanılabiliyor. Halka modellerin taş detaylı tasarımlarıyla ışıltılı bir görünüme imza atabilirsiniz. Düz halka tragus kadın küpe çeşidi tek ya da iki taşlı tasarımları farklı tarzlara yönelik seçenekler sunuyor. Taşlı farklı formları bir arada kullanabiliyor, gündelik ya da özel günlerde ışıltınızı ortaya çıkarabiliyorsunuz. 

Modern Çizgisiyle Estetiğin Bileşkesi Halka Tragus Küpeler

Kadınların altın takı seçimlerinde vazgeçilmezi halka kadın küpe modelleri tragus ürün koleksiyonlarında farklı boyutlarıyla yer buluyor. Zarif detaylarıyla harmanlanan farklı kalınlıklardaki altın küpe çeşitleri düz, işlemeli ya da taşlı tasarımlarıyla beğenilere hitap ediyor. Üzerindeki naif işlemeleriyle altın takıların göz alıcı örneklerini sunan halkalı küpeler günlük şık kombinlerle tarzını ortaya koymak isteyenlerin tercihi oluyor. Tüm zamanların vazgeçilmez takılarından halkalı çeşitlerin tragus küpe tasarımları taş detaylı seçeneklerle göz alıcı bir şıklık sergiliyor. Minik parlak taşlarla bezenen halkalar kulakta altının zarif ışıltısını temsil ediyor. Sarı altını ince detaylarla şekillendiren halkalı tragus küpe sıralı taşlı modelleri zarafetiyle özel günleriniz için ideal seçenekler sunuyor. 

Taşlı Tragus Küpelerle Şıklığa İmzanızı Atın

Büyüleyici tasarımlarıyla takıda ışıltınızı yansıtabileceğiniz taşlı kadın altın küpe modelleri özel hissettiren ürünler arasında yer alıyor. Özgün çizgileriyle kaliteli işçiliği buluşturan taşlı tragus küpe çeşitleri arasında farklı tarzlara hitap eden ürünler bulunuyor. Çiçekli figürleri minik taşlarla bezenen modeller günlük kıyafet kombinlerinde şıklığından ödün vermek istemeyenlere hitap ediyor. Geometrik detaylarıyla altın ve taşın ışıltısını özgün çizgilerle birleştiren modeller de koleksiyonda yer alıyor. Farklı boyutlardaki taşların sıralandığı üçgen ya da piramit formundaki tragus küpe çeşitleri estetik duruşuyla farkını ortaya koyuyor. Tek taşlı tragus küpe modelleri altın takıda sadelikten vazgeçemeyenlerin tercihi oluyor. Renkli taşlı altın tragus küpe çeşitleri minimal dokunuşlu estetik çizgileriyle gündelik kullanımda şıklığınızı yansıtabileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor. Yeşil ya da mavi taşlı göz küpe tasarımları estetiğin ince detaylarını buluşturan modelleriyle kadınların beğenilerine hitap ediyor. Modern çizgileriyle estetiğin bileşkesi altın küpe modeller ve fiyatları Milad Gold koleksiyonunda farklı tarzlarıyla değişik bütçelerle uyumlu seçenekler sunuyor. Tarzınızı hem gündelik hem de özel anlarınızda ortaya koyabileceğiniz enerjinizi yükselten altın tragus küpe modellerini sepetinize ekleyerek, zarafetinizi uygun fiyatlarla taçlandırabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.