x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

Altın Toplu Küpe Modelleri

Sade, klasik tasarımları dinamik dokunuşlarla zenginleştiren altın top küpe modelleri her an şıklığınıza yansıyan seçenekler sunar. Klasik ya da spor gün boyu şık tasarımları stiline dahil etmek isteyen kadınların tercihi altın küpe modelleri Milad Gold’un özgün koleksiyonunda yer alır. Geçmişten günümüze en unutulmaz hediyelik aksesuar alternatiflerinde vazgeçilmez role sahip kadın top küpe modelleri 14 ayar altından üretilir. Günlük yaşamda stiline ve şıklığına önem veren kadınlar için tasarlanan kadın top küpe çeşitleri farklı beğenilere hitap eder. Spor şıklığı tamamlayan altın sade top küpe, gün boyu kulaklarınızda ışıldayan zerafetin simgesidir. Sade altın küpe tasarımlarının kalem işi detayıyla zenginleştirilen modelleri ise kombinlerinize şık bir dokunuş kazandırır. Top küpe modellerinin farklı büyüklükte tasarlanan seçenekleri arasından beğenilere uygun seçimler yapılabilir. Top şeklindeki altın küpe çeşitleri kulağa yapışık olarak kullanılabildiği gibi sallanan seçenekleri de koleksiyonda bulabilirsiniz. Özel günler ve davetlerde şıklığınızı garantileyen simli, ışıltılı top küpe modelleri ile altının zerafetini yansıtabilirsiniz. Modern çizgileri klasik altın top küpe tasarımlarıyla harmanlayan Milad Gold’un harika çeşitleri arasından sade, şık, ışıltılı tarzınızla bütünleşen seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Altının Işıltısını Kombinlerinizle Buluşturan Top Küpe Modelleri

Altın küpe çeşitleri kadınların vazgeçemedikleri aksesuarlar arasında en ayrıcalıklı parçalardan birisidir. Hemen her kıyafetle uyum sağlayan top küpelerin 14 ayardan üretilen çeşitleri klasik, sade, spor farklı tarz kombinlerle uyumlu bir birliktelik sergiler. Ofis şıklığında, günlük kombinlerde sade küçük altın top küpe ile stilinize enerjik bir dokunuş kazandırabilirsiniz. Koyu renk üst kıyafet kombinleri ile altının ışıltısını spor şıklıkla bütünleştirebilirsiniz. Sadeliğin zerafetini taşıyan farklı büyüklükteki top küpe tasarımlarını baget kolye ile birlikte kullanarak şıklığınızı taçlandırabilirsiniz. Özel günlerde yıldönümleri için sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz anlarda en zarif hediyeliklerden birisi altın top küpeleri tercih edebilirsiniz. Davetler, özel organizasyonlarda abiye tarzı kıyafetlere uyum sağlayan sade ama ışıltılı tasarımıyla şıklığınızı garantileyen küpe modellerini seçebilirsiniz. Sim detaylı top küpeleri abiye kombinlerinize dahil ederek gece boyunca ışıltınızla göz önünde olabilirsiniz. 

Sade Şıklığı Garantileyen Altın Top Küpe Tasarımları

Altının ışıltısını sade tasarımlarıyla kulaklarda buluşturan kadın top küpe seçenekleri ile kendinizi her daim şık hissedebilirsiniz. Sade top küpeleri sportif kombinlerinizle birlikte dinamik bir stile dönüştürebilirsiniz. Klasik sade 14 ayar altın küpe modelleri gösterişli aksesuarlarla birlikte bütüncül bir estetiğe imzasını atar. Ofis şıklığında beyaz klasik gömlekle petek dokulu kadın altın küpe özgün bir stili tanımlar. Renkli düz sade bluzlar ile günlük sportif tarza şık bir duruş kazandırabilirsiniz. Altının ışıltısını kalem işli top küpelerle üst seviyelere taşımanız mümkün. Raptiye formundaki altın top küpe çeşitleri ise sadeliği özel tasarımlarda buluşturan model seçenekleri arasında yer alır. 

Altına Şık Bir Dokunuş Kazandıran Top Küpe Modelleri

Davetlerde özel günlerde kıyafetlerin en tarz eşlikçisi kulaklarda ışıldayan küpelerdir. Işıltısıyla abiye stile tarz kazandıran 14 ayar top küpe modelleri ile göz alıcı bir şıklığa imza atabilirsiniz. Dekolte kıyafetlerle ışıltıyı açığa çıkaran altın top küpe tasarımları uyumlu bir kombin oluşturur. Koyu renkli abiye kıyafetlerle simli altın top küpe modelleri tercih edilebilir. Kulaklarınızda parıldayan sim detaylı küpelerle tarzınızı yansıtabilirsiniz. Sade, gösterişli, simli, kalem işli özgün tasarımlarla kendinizi özel hissettiren Milad Gold koleksiyonu 14 ayar altın top küpe fiyatları ise ürünün ağırlığı ve tasarım özeliklerine göre değişkenlik gösterir. Hayatınızın farklı alanlarında şık stilleri tanımlamanız için ideal ışıltısıyla estetiğinize değer katan altın top küpeleri Milad Gold koleksiyonunda bulabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.