x
üye ol.jpg (183 KB)
Teslimat Koşulları

Teslimat

Siparişlerinizin kargoya teslimat tarihleri ürün sayfasında gösterildiği gibidir. Siz sayfayı açtığınızda bu tarih sistemimiz tarafından oluşturulur. Dini ve Milli Bayramlar gibi resmi tatiller de teslimat tarihine eklenerek  hesaplanır. Türkiye içerisindeki siparişler ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo ile ve sigortalı olarak gönderilir, Yurtdışı siparişler ise ups ile gönderilir. 

Sipariş Takibi

Bir sipariş kargoya teslim edildiğinde tarafınıza bir e-mail gönderilir. Tüm ürünler kargoya verildiğinde MARLA GOLD TURİZM OTEL DIŞ TİCARET A.Ş. tarafından sigortalanır. Bu sebepten dolayı kargo takip numarasının sisteme girişi ertesi iş günü olmaktadır. 

Değişim ve İade


Siparişlerinizi size ulaştıktan 14 iş gün içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz
. Ancak, yüzük ölçüsü seçimi yapılan, üzerine yazı yazılan, özel olarak üretim istenen ya da gerektiren ürünler iade alınamaz ve iptal edilemez.

 

Önemli: Satın almış olduğunuz ürün ancak kendi kategorisindeki bir ürünle değiştirilebilir. 14 ayar ürün başka bir 14 ayar ürün ile, 18 ayar ürün başka bir 18 ayar ürün ile, 22 ayar fantezi ürün başka bir 22 ayar fantezi ürün ile, 22 ayar bilezik başka bir 22 ayar bilezik ile, pırlantalı ürün başka bir pırlantalı ürün ile değiştirilebilir.

ÖnemliAynı Gün Teslimat Hizmeti ile satın alınan ürünlerin, tahsil edilen teslimat ücreti fatura ödeme tutarından mahsup edilerek sadece ürün fiyatı iade edilir. Yurtdışı Teslimat yapılan ürünlerin, tahsil edilen teslimat ücreti fatura ödeme tutarından mahsup edilerek sadece ürün fiyatı iade edilir.

ÖnemliAlyanslar ve tamtur özelliği taşıyan ürünler, isteğe özel kişiselleştirilmiş ürünler siparişinize özel olarak üretileceğinden dolayı iade alınmayacak ve iptal edilmeyecektir. Alyans, tamtur, harf ve boy seçimi vs kişiye özel üretim olarak işleme alınan siparişler, iade alınamamaktadır ve iptal edilememektedir.

Yurtdışı Siparişleri

Yurtdışı teslimatlı siparişleriniz, Avrupa'ya 1-3 gün içerisinde, diğer ülkelere ise 3-5 iş günü içerisinde kargoların. 
Kargo takip numaranız UPS firmasına verildiği anda sisteme girilir, böylelikle kargonuzu online takip edebilirsiniz.

ÖnemliHer ülkenin kendine ait gümrük politikası bulunduğundan dolayı, herhangi bir gümrük masrafı, adres yetersizliği ya da farklı sebeplerden doğan bir ücret söz konusu olduğunda, ödeme siparişi veren kişi ya da siparişin alıcısı tarafından yapılmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.