x
üye ol.jpg (183 KB)
En Sevdiğin Takını Bul

En Sevdiğin Takını Bul

16 Aralık 2020

En sevdiğin Altın Takını Bul!

Takı alırken büyük orandaki çeşitlilik nedeniyle karar vermek zor olabilir. En önemlisi elbette takının sizin zevkinizle uyumlu olmasıdır. Doğru ve kişiliğinizi yansıtan bir takı size bambaşka bir görünüm kazandırabilir veya belli bir kıyafet tarzınızla son derece uyumlu bir hal alabilir. Renkler ve ölçüler seçimlerinizin ana kriteri olmalı.

 

Benim için uygun takı nasıl olmalı?

 Hoşunuza giden her şey doğru seçimdir; ancak her malzeme ve model her kişiye uygun olmayabilir. Örneğin daha koyu tenli kişilerde sarı altın tenin daha da güzel bir renkte parlamasını sağlar. Ten rengi biraz daha solgun olanların ise beyaz altın veya rose kullanması önerilir. Süs takılarının modelleri de önemlidir. Büyük, köşeli veya oval formdaki takıları daha çok yuvarlak ve dolgun siluetlerde güzel dururken, küçük ve zarif takılar ince boyun, kol veya parmaklarda kendini daha iyi gösterebilir. Uzun boyun yapısına sahip kişiler çoklu kolye takabilirler bu hoş bir görünüm sağlar. Eklem yüzüklerini seviyorsanız tırnaklarınızın bakımlı olmasına dikkat edin böylece elleriniz daha zarif gözükecektir.

 

Takılarınızı ne zaman kullanmak istiyorsunuz?

Takınızı her gün kullanmak istiyorsanız özellikle iş hayatını göz önünde bulundurarak daha zarif takıları tercih etmek yönünde olmalıdır. Üzerinde süs taşı bulunan bir küpe, zincir veya altın bileklik modelleri altın takılar içerisinde doğru bir tercih olabilir. Ölçüleri ile dikkat çekici takıları ise özel anlar veya günler için daha uygun olacaktır. Örneğin bir düğün veya eğlenceye giderken daha dikkat çekici takılar tercih edebilirsiniz. Dilerseniz tek parçadan oluşan bir takı tercih edebilir veya uyum içinde olan bir takı seti ile de kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Hangi takılar hangi kıyafetle uyumlu?

Çoğu zaman kullanılan sade bir takı bile kıyafetinizi başka bir havaya bürümek için yeterli olabiliyor. Takı seçtiğiniz kıyafetle aynı renkte olabileceği gibi kontrast da oluşturabilir. Bu tamamen sizin zevkiniz kalmıştır. Altın takıları daha güçlü ve desenli bir yaz elbisesi veya bir tunik ile çok uyumlu olabilir. Zamansız inci takılar ise siyah bir elbise ile kombine edildiğinde klasik bir şıklık yakalamış olursunuz. Zarif şık bir beyaz altın setini takım elbisenizle kombine edebilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.