x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 41 ürün görüntüleniyor.
1 2

Altın Sade Bilezik Modelleri

Işıltı ve zarafeti yakalamanın en şık yollarından biri olan bilezikler, geleneksel modellere meydan okuyan tarzıyla Milad Gold’da! Modern tasarımıyla her dönem tercih edilen altın bilezik çeşitleri, estetik detaylarıyla kadınların stilini tamamlıyor. Üzerinde özel taşların da yer aldığı bilezikler kelepçeli, klipsli kapama özelliğiyle zarif bilekleri göz önüne çıkartıyor. Günlük hayatta ve özel günlerde kullanılabilir özellikte olan sade bilezik modelleri ile siz de ışığınızı yansıtabilirsiniz.

Detaylarıyla Fark Yaratan Modern Bilezikler

Bileğe ışıltı katan kelepçe bilezik seçenekleri nazar boncuklu, kalpli, yıldızlı detaylarla süslenerek her yaştan kadının vazgeçilmez takıları arasında yerini alıyor. Tüm giyim ürünlerine uyum sağlayan modelleriyle fark yaratan bilezikler cesur tarzı ve minimal detaylarıyla her yaştan kullanıcının beğenisini kazanıyor. Parlaklığıyla ön plana çıkan bu takılar, modern ve sofistike görünüşüyle dikkat çekiyor. Geometrik desenleriyle de estetik bir stil katan sade bilezik seçenekleri nişan, düğün gibi özel günlerde sıklıkla kullanıldığı gibi sosyal yaşantıda da herhangi bir giyim tarzına uyum sağlayan yapısıyla göz dolduruyor. Zengin çeşitliliği ve parlak görünümüyle zarif bir tasarım olan sade altın bilezik modelleri, güçlü ve sağlam duruşuyla aşınmaya karşı yüksek dayanıklılık gösteriyor. Yaratıcılığa önem veren kadınların ideal seçimleri arasında bulunan seçenekler, kaliteli işçiliği ve tasarımıyla görenleri kendisine hayran bırakıyor. Ayarı ve genişliği çeşitlilik gösteren altın bilezik modelleri, geleneksel sarı altının yanı sıra beyaz altın çeşitleriyle de herkesi büyülüyor. Tarih boyunca vazgeçilmez bir mücevher olarak kullanılan kelepçe bilezik seçenekleri, kadınların hayal gücünün ve tarzının benzersiz bir ifadesi olarak yansıyor.

Modern Hatlarıyla Hayranlık Uyandıran Sade Bilezik Modelleri

Renk olarak çeşitlilik arz eden sade bilezik çeşitleri, kelepçe formuyla büyük küçük her yaştan kadının ilgisini çekiyor. Altın kelepçe bilezik modelleri sarı, rose ve beyaz altın renk çeşitliliğine sahip olmasıyla farklı tarzların da beğenisini kazanıyor. Beyaz altın kelepçe modeller, diğer metal alaşımların eklenmesinden dolayı göz alıcı bir tasarıma sahip oluyor. Takılarında sarı renk tonlarını tercih etmek istemeyen kadınlar için beyaz altın bilezik, modern ve göz alıcı bir görünüm sağlıyor. Sıradışı ve daha incelikli bir ifade için tercih edilen beyaz kelepçe bilezik çeşitleri, özellikle genç kızların tarzını yansıtmakla birlikte görünüşüne ışıltı katıyor. 14 ayar bilezik şeklinde tasarlanan eşsiz takılar, kadınların kişisel zevki doğrultusunda dorikalı, bombeli, burgulu, kalemli, kaburga ve daha pek çok farklı formda alıcılarıyla buluşuyor. Çağı ve modayı yakalayan tarzıyla kadınlara kusursuz bir ihtişam katan Milad Gold farkıyla tüm kıyafet ürünlerine göz alıcı takıları kombinlemek mümkün hale geliyor.

Hayalinizdeki Bileziğe Milad Gold Avantajları ile Sahip Olabilirsiniz

Özel günlerinizde ışıltınızla tüm gözleri etrafınıza çekmek, Milad Gold sade bilezik tasarımlarıyla mümkün oluyor. Farklı formlarda kadınların karşısına çıkan kadın kelepçe bilezik seçenekleri, her ortama ayak uyduran yapısıyla sıkça tercih ediliyor. Tasarım olarak çeşitlenen modeller, farklı ayar ve süslemesiyle kadınların stiline uygun seçenekler sunuyor. Estetik yapısıyla ve ihtişamlı parıltısıyla göz alıcı güzelliğe sahip olan bilezik fiyatları ise Milad Gold’da her bütçeye uyum sağlayan seçenekler sunuyor. Bunlardan biri olan 14 ayar kelepçe bilezik, ustaca işçilikle bezenen modelleriyle uygun fiyat avantajı sunuyor. 14 ayar altın bilezik çeşitlerinin yanı sıra 18, 22, 24 ayar şeklinde de tasarlanan takılar daha farklı fiyat aralıklarında yer alıyor. Zarifliği ve asaletiyle dikkat çeken sade bilezik seçenekleri altının ağırlığı ve ayarına, içeriğinde kullanılan altının miktarına ve işçiliğine göre de çeşitlilik arz ediyor. Siz de hayalinizdeki takıya Milad Gold kalitesiyle uygun fiyatlarla ulaşabilir ve ışığınızı yansıtabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.