x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 115 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

En Güzel Pırlanta Yüzük Modelleri

Büyüleyici ve göz alıcı yapısıyla pırlanta yüzükler her kadının hayalidir. Bu hayale ulaşmaksa oldukça kolaydır. Bu yüzüklerde ilk akla gelen tektaş modellerdir. Bunun yanı sıra birçok zarif pırlanta yüzük modeli vardır. Son yıllarda tektaşla birlikte birçok farklı model rağbet görür hale gelmiştir. Bu modeller arasında; baget, tamtur, beştaş gibi seçenekler vardır. Bu yüzüklerde yer alan pırlanta taşların her biri farklı bir tasarıma sahiptir. Hiçbir pırlanta birbirinin aynısı değildir. 

Pırlantanın değeri ise 4C adı verilen bir kural ile belirlenir. 4C; karat ağırlığı, berraklık, renk ve kesim olarak ifade edilebilir. Pırlanta yüzükler zarafetleri ve şıklıklarıyla girdiğiniz her ortamda gözlerin üzerinize dönmesini sağlar. Bu yüzükler evlenme tekliflerinde sıklıkla kullanılır. Bir kadına verilebilecek en güzel hediyeler arasında yer alan pırlanta yüzükler, parlaklıkları ile dikkat çeker. Bu yüzüklerle kıyafet kombinlemek de oldukça kolaydır. Bu yüzükler hem ağır abiye kıyafetlerle hem de günlük kıyafetlerle rahatça kombin yapılabilir. 

Sınırsız Zarafet: Pırlanta Yüzük Modelleri

Pırlanta yüzüklerin en dikkat çeken özelliği berraklığı ve kesimidir. Parmağınızda oldukça ışıltılı ve zarif görünen bu yüzükler çok ince bir işçiliğe sahiptir. Bu yüzüklerin modelleri ise genel olarak tasarımlarına bağlı olarak ifade edilir. Pırlanta tamtur tasarım yüzükler, taşların tüm yüzük boyunca yayıldığı seçeneklerdir. Modern görüntüsüyle dikkat çeken tamtur pırlanta yüzük, birçok kadının ilk tercihi konumundadır. Pırlanta tamtur yüzük seçenekleri birçok farklı karat ağırlığına sahip olabilir. Bu tasarımlar günlük hayatta da rahatlıkla kullanabilecek, sofistike görüntülere sahiptir. Detaylı ve bol taşlı yüzük sevenler için bu seçenekler birebirdir. 

Bir diğer seçenek ise pırlanta baget yüzüktür. Baget yüzükler büyük taşlı yüzük sevenler kadınlar için ideal seçenekler sunar. Bu yüzüklerin taşları çok büyük olduğu için genelde özel davetlerde kullanılmaları tercih edilir. Pırlanta baget yüzük fiyatları ise taşın büyüklüğüne göre değil 4C kriterlerine göre belirlenir. Yüzük modellerinde en çok bilinenler ise tektaş ve beştaş modellerdir. Bunun yanı sıra prenses, damla, markiz gibi tasarımlarda bulunur.

Özel Günlerin Vazgeçilmezi Pırlanta Tektaş Yüzük

Pırlanta tektaş yüzükler en çok tercih edilen modellerden biridir. Özellikle evlilik tekliflerinin vazgeçilmezi konumundadır. Aynı zamanda özel davetlerde de birçok kadının parmağında bu yüzüğü görebilirsiniz. Parlaklığı, cazibesi ve şıklığı ile dikkat çeken bu yüzükler, uzun yıllardır popülaritesini korumaktadır. Bu pırlantaların çok farklı karat ağırlıkları olabilir. 0.10 karat ağırlığından başlayan yüzükler birçok farklı karat seçeneği sunar. Bu taşlar genel olarak beyaz altın yüzüklerin üzerlerinde konumlandırılır. Sade ve klasik tasarıma sahip birçok pırlanta tektaş alternatif bulunabileceği gibi, modern tasarımlara sahip detaylı yüzükler de bulunabilir. 

Sıklıkla talep gören pırlanta beştaş yüzükler ise bir başka tasarımı ifade eder. Pırlanta beştaş yüzük tasarımları adından da anlaşılabileceği gibi beş ayrı taşa sahiptir. Bu taşlar genel olarak aynı boyutlara sahiptir. Beş ayrı taş taşımaları nedeniyle karat ağırlıkları üst düzeylere çıkabilir. Beştaş pırlanta fiyatları özellikle bu karat ağırlığı baz alınarak belirlenir.

Etkileyici Tasarımlara Sahip Pırlanta Yüzük Fiyatları

Pırlanta yüzük fiyatlarını belirleyen birçok farklı kıstas bulunur. Bu kıstasların başında ise karat ağırlığı gelir. Ancak karat ağırlığı fiyatın belirlenmesinde tek kriter değildir. Ayrıca taşın büyüklüğü her zaman karat ağırlığını da ifade etmemektedir. Taşları aynı boyutta olmasına rağmen baget pırlanta yüzük fiyatları değişken olabilir. Fiyatlar üzerindeki diğer kriter tasarımdır. Pırlanta yüzük modelleri çok fazla seçeneğe sahip olabilir. Her tasarımda emek zaman değiştiği için fiyat da değişkenlik gösterir. Taşların yanı sıra yüzükte kullanılan altının ayarı da fiyatlar üzerinde doğrudan etkili olur. En güzel ve en uygun fiyatlara sahip pırlanta yüzük modellerini Milad Gold’da bulabilir, bu parlaklığı ve zarafeti en uygun fiyatlarla yaşamanın tadını çıkarabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.