x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Pırlanta Bileklik Modelleri

Aşkın simgesi olarak görülen ve uzun yıllardır kadınların vazgeçilmez tercihi olan pırlanta bileklikler zamansız parçalardan biridir. Dayanıklıdır, kararmaz, eskimez ve bu sayede uzun yıllar size yol arkadaşı olur. Hem şık hem de zarif olması sebebiyle kadınların sıkça tercih ettiği bir değerli taşlarla süslüdür. Her kadın kendini özel hissetmek ister işte bu noktada pırlanta bileklikler kadınlar için eşsiz bir seçim olur. Milad Gold'da özel tasarımlar ince işçilikle buluşur ve benzersiz bilekliklere imza atar. Sade ve zarif modellerden hareketli ve gösterişli olanlara kadar çeşitli özelliklerde Milad Gold pırlanta bileklikler ışıltınıza ışıltı katar.

Pırlanta Bileklik Çeşitleri

Milad Gold koleksiyonunda farklı tarzda ve modellerde çeşitli bayan bileklik modelleri büyüleyici görüntüsüyle öne çıkar. Klasik ve sade bir tarza sahip olanlar, zarif bileklik modelleri arasından suyolu pırlanta bileklik modellerini tercih eder. Taşların birbiri ardına sıralanmış hali olan suyolu bileklik modelleri sade ve şık bir görüntü oluşturmak için oldukça idealdir. Aynı zamanda günlük kullanıma da uygun bir modeldir. Hemen her kıyafetinize uyum sağlar. Klasik tarza sahip olanlar için daha hareketli ve eşsiz tasarımlarıyla dikkatleri üzerine toplayan bileklikler de mevcuttur. Bazı tasarımlar sadece pırlantadan oluşurken bazılarının içinde farklı değerli madenler de kullanılır. Bunlar arasında pırlantalı zümrüt, safir ya da yakut kadın bileklikler en çok öne çıkan modellerdir. Zümrüt taşı sadakati, safir dürüstlüğü, yakut ise tutku ve ihtirası temsil eder. Bilekliklere anlam katan başka bir model de charm bilekliklerdir. Pırlanta bilekliğin üzerine şans getirdiğine inanılan; yonca ya da fil, sevgi ve huzur için kalp sembollerinde charmlar takılır. Baget pırlanta bileklikler; baget tek taş ya da suyolu şeklinde sıralanmış baget pırlantalardan oluşan iki modele sahiptir. Klasik ve modern tarzı birleştiren bu model vintage severler tarafından tercih edilir. Hem özel davetlere hem de günlük kullanıma uygun olan pırlanta bileklikler tarz sahibi kadınları bir adım öne çıkarır.

Tasarımı Zarif Bileklik Modelleri ile Tarzınızı Tamamlayın

Zarif bileklikler hem günlük hem de özel davetlerde kullanılabilir olup ve tarz tamamlayıcı bir rol oynar. Pırlantaları kullanarak kombin yapmak oldukça kolaydır. Sade bir kıyafeti parlaklığıyla zenginleştirirken gece kıyafetlerini şık detaylarla tamamlar. Ruhunuzu ve tarzınızı tamamlayıcı pırlanta bilekliklerle destekleyerek kusursuz, asil bir görünüm elde edebilirsiniz. Kalite, tasarım ve detaylı işçilik bir araya geldiğinde özel anlarınız daha anlamlı olur. Orijinal pırlantalar su, parfüm ya da gün ışığından zarar görmezler. Fakat bir arada kullanılan takılar birbirini çizebilir ya da gevşemelere sebep olabilir. Pırlantanın aşınması, taşların yerinden oynaması gibi aşınmaları önlemek için belirli aralıklarla kuyumcuda kontrollerinin yapılması gerekir. Siz de çeşitli model seçenekleri arasından zevkinize hitap eden bilekliği seçerek dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. 

Pırlanta Bileklik Fiyatları Neye Göre Değişir?

Pırlanta bileklik fiyatlarını belirleyen bir çok faktör vardır. Bu faktörlerin başında kaç karat olduğu gelir. Fakat karat, fiyat belirleyici tek faktör değildir. Kullanılan taşların büyüklüğü de bir etkendir. Taşın büyüklüğü her zaman karat ağırlığını göstermez. Bazı kullanılan taşlar aynı ağırlıkta olsa bile fiyat farklılıkları olabilir. Bu farklılığın sebebi için pırlanta bilekliğin 4C özelliklerine bakılır. 4C, kullanılan pırlantanın renk, berraklık, karat ve kesim bilgilerini içerir. Genelde şeffaf gözüken pırlantaların az da olsa renk farklılıkları vardır. Berraklık ise pırlantanın ışığı ne kadar yansıttığıyla ilgilidir. En az iz barındıran pırlantalar en parlak pırlantalar olup aynı zamanda ışığı en fazla yansıtanlardır. Kesimin nasıl yapıldığı, ise ışığı ne kadar yansıtacağını belirleyici bir faktördür. Çok ince ya da çok derin kesimlerde ışık doğru şekilde yansıyamaz ve pırlanta istenilen parlaklığı veremez. Bileklikte kullanılan pırlantanın işçiliği de önemlidir. Pırlanta bileklik fiyatları taşın kaç karat olduğuna, gramına, boyuna, renk ve berraklık seviyelerine göre değişkenlik gösterir. Tasarımda kullanılan desenler, işçilik ve bilekliğin gramı fiyat farklılığı oluşturan en büyük unsurlardır. Milad Gold geniş ürün seçenekleri ve uygun fiyat aralıkları ile pırlantaseverlerin en doğru adresi! Milad Gold güvencesiyle her bütçeye ve zevke hitap eden eşsiz tasarımda en güzel bileklikler arasından size en uygun olan seçeneğe sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.