x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
1 2

En Güzel Pırlanta Kolyeler

Hayatın en önemli anlarını birlikte paylaştığınız sevdiklerinize ne kadar değer verdiğinizi somut yollarla da ifade etmek ve hediyeniz doğrultusunda gözlerindeki o ışıltıyı görebilmek heyecanındaysanız pırlanta kolye kategorisine bakmak oldukça doğru bir tercih olur. Çünkü bu takılar kadınların yüzyıllardan beri ilgisini çeken eşsiz bir zarafete sahiptir. Ayrıca kişisel bir hediye arayışı içinde olan kadınlar da kendilerine yoğun iş temposu ve hızla akıp giden hayatın sıradanlığına karşı bir ışık tutabilmek adına ince zarif kolye sınıfının bir ürünü olan tektaş kolye gibi pırlanta modelleriyle zarafetlerine zarafet katabilirler. Pırlantaların vazgeçilmezler arasında yer almalarının bir diğer nedeni ise dayanıklı olmaları sebebiyle ömür boyunca kullanabilen unutulmaz hediyelerden bir tanesi olmalarıdır.

Özgün Tasarımlarıyla Pırlanta Kolye Modelleri 

Oldukça geniş bir kategoriye sahip olan kadın kolye modelleri arasında pırlantalar yaratmış oldukları ince zarafeti ile şık ve asil bir görünümün tamamlayıcısıdır. Bu sebeple tarzınıza ve karakterinize uygun olan kombinleri pırlanta kolyeler ile destekleyerek eşsiz bir hava yaratabilirsiniz. Birden fazla model ve tarzda üretimi yapılan pırlanta kolyeler, tüm zarafeti ve ışıltısıyla küçük ama oldukça etkileyici bir detay olarak kıyafetlerinize renk katmaya hazırdır. Pırlanta kolye modelleri arasında seçim yapmak bazen zor ve kararsız bir süreci beraberinde de getirebilir. Çeşitli tasarımlar ile herkesin beğenisine hitap eden ve sizleri kendi değer dünyasının içine çeken pırlanta kolyelerde eğer zamanın dinamik ruhunu yakalamak isterseniz baget pırlanta kolye tam da sizin arayışınıza yanıttır. Klasik kesim yuvarlak pırlanta modelinin dışında farklı estetik tasarımıyla da dikkat çeken baget pırlanta kolyeler dikdörtgen, oval ve kare olmak üzere çeşitli özel kesimlere sahiptir. Yuvarlak kesimlere göre daha az ışık oranda vermesi de onları benzersiz kılan bir başka özellikleridir. Yaz ve bahar aylarını temsilen içinizi açacak ve kıyafetlerinize renk katacak pırlanta çiçek kolye tercihi de doğru bir seçim olacaktır. Sade ve bir o kadar da canlı bir görünüm istiyorsanız da yine tektaş kolye modellerini tercih edebilirsiniz. Zarif kolye seçenekleri sayesinde kombin yapmak da kolay gelir. Büyük taşlara sahip şık kolye seçimi yaparak dikkat çekici bir görüntü elde edebilirsiniz. Zarif kolye modelleri arasında yer alan pırlanta rose kolye de bakıra kaçan renk tonuyla stilinizi canlandıracaktır. Bu seçeneklerin dışında eğer daha renkli kolyeler de ilginizi çekiyorsa pırlanta detaylı safir, zümrüt ve yakut kolyelerde unutulmazlarınız arasında yerini alabilecektir.

Pırlanta Kolyeler Stilinizi Hareketlendirecek

Özgün stilinizin tamamlayıcıları olan kolyelerinizde pırlantanın zarif dokunuşunu hissetmek sizlere gizli bir cesaret verecektir. Pırlanta kolyeleri gittiğiniz mekânlara ve giydiğiniz kıyafetlere göre kombinleyebilirsiniz. Eğer sevdiklerinizle beraber vakit geçirebileceğiniz düğün, tören vb gibi özel bir davete katılacaksınız pırlanta suyolu kolye uygun bir tercih olabilir. Veya zevkinize hitap eden tasarım pırlanta kolye sizi gecenin yıldızı yapacaktır. Arkadaşlarla buluşmada, iş hayatında veya sevgilinizle gittiğiniz ortamlarda günlük kıyafetlerinizin ruhunu biraz canlandırmak isterseniz de pırlanta tektaş kolye doğru bir tercih olacaktır. 

Farklı Bütçelere Göre Pırlanta Kolye Fiyatları

Her tarza uygun olacak biçimde üretilen pırlanta kolye modelleri karat değerlerine göre farklılaşmaktadırlar ve karat değerleri doğrultusunda da belli fiyat aralıklarına sahiptir. Karat ise bir ölçü birimidir, en güzel kolye pırlantalar, gram olarak ölçülemeyeceği için karat kullanılır. Gramın beşte birine denk düşer yani beş karat bir gramdır denebilir. Pırlantanın karatı ne kadar büyük olursa fiyatı da bir o kadar artacaktır. 1 karat 100 puandır ve bu da 200 mg ağırlığına denk gelir. Yarım karat da 50 yani 0.50 ct olarak ifade edilir. Karat pırlantanın büyüklüğünü değil ağırlığını yansıtır ve pırlantanın parlaklığını da karatı değil kesimi etkiler. Pırlanta kolye fiyatları üzerinde sadece karat değeri etkili değildir. Pırlantanın değerini belirleyen unsurlar rengi, berraklığı ve kesimidir. Bu üçlüye karat da eklenince 4C kuralı meydana gelir ve bunların tümü de pırlantanın fiyatını belirler. İster kendinize ister de bir başkasına yapacak olduğunuz hediye seçiminde aklınızda dolaşan soruları pırlantanın eşsiz ışıltısı ve Milad Gold’un zarif tasarımlarıyla yok etmeye hazır olun. En uygun fiyatlara sahip güzel takıları anında sipariş edebilir ve istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.