x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

En Zarif Altın İpli Bileklikler

İpli bileklik çeşitleri günümüzde en çok tercih edilen kadın bileklik ve erkek bileklik modelleri çeşitlerindendir. Altın ipli bileklik modelleri de hem şık hem de sportif görünümleri ile altın takılar arasında popüler hale gelmiştir. Bu takılar farklı modelleri ve tasarımları ile birçok zevk ve beğeniye uygundur. Altın ipli bilekliklerin kullanım alanları da son derece geniştir. Bu bileklik modelleri hem özel gün ve gecelerde hem de günlük yaşam içerisinde kullanılmaktadır. Ayrıca bu takıların kullanıcıları da son derece geniş bir yaş grubundadır. Yediden yetmişe kullanılan altın ipli bileklikler tek başlarına kullanılabilecekleri gibi farklı takı ve aksesuarlar ile de kullanılmaktadır. Siz de Milad Gold'un geniş ürün yelpazesi arasından birbirinden güzel altın ipli bileklik modelleri arasından bir tercihte bulunabilir, kendi tarzınıza uygun modeller ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. 

Spor Bir Şıklık Yaratmak İsteyenler İçin Altın İpli Bileklik

Altın ipli bileklik modelleri tasarımları ile sportif ve canlı bir tarz yakalamak isteyenler için eşsiz bir seçimdir. Bu bileklik modelleri bir ip üzerine çeşitli altın boncuk ya da figürler konulması ile tasarlanır. Bu bilekliklerin üzerinde bulunan figür ve boncuk modelleri oldukça çeşitlidir. Altın figürler bilekliklerin üzerinde tekli ya da çift olarak bulunabilir. Bu bileklik modelleri aynı zamanda sıralı bir biçimde hizalanmış çok sayıda figür bulundurabilir. Bileklikler ipleri de modelden modele farklılık göstermektedir. Genelde koyu renkli olan ipler; kırmızı, yeşil, mavi, turuncu gibi renklere sahip olabileceği gibi neon renklere de sahip olabilir. Kadın bileklik modellerinin ipleri tek sıra ya da çift sıra olabilir. Bileklik modellerinin bir kısmı da örme yapıdadır. Altın ipli bileklik modelleri küçük ya da büyük figürlere sahip olabilir. Bu figürler çoğu zaman bileklikte sabit duracak şekilde tasarlanmıştır. 

Duruşları ile Herkesin Beğenisini Kazanan Altın İpli Bileklik Modelleri

Altın ipli bileklik modelleri kaliteleri ve tasarımları sayesinde birçok kadının beğenisini kazanmıştır. Bu takıların yapımında kullanılan altın materyal 8 ayar, 14 ayar, 22 ayar ya da 24 ayar olabilir. Bu bileklik modelleri hem erkek hem de kadınların kullanımına uygundur. Erkek ipli bileklik modelleri genellikle koyu renk iplere sahiptir. Erkek bileklik fiyatları aksesuar tasarımlarına ve modellerine göre belirlenir. Kadınların tercih ettiği bilekliklerin üzerinde altın figürlerinin yanı sıra çeşitli taşlar da bulunabilir. Sade bir şıklığı benimseyenler genellikle zarif figürlere sahip modelleri tercih ederken parlak takıları sevenler ise taşlı ve büyük figürlü modelleri tercih etmektedir. Bu bileklik çeşitleri duruşları ve tasarımları ile herkesin beğenisini kazanmıştır. Bileklikler tek başlarına kullanabilecekleri gibi farklı bileklikler ile ya da bilezik ve saatler ile birlikte kullanılabilir.

Uygun Fiyatları ile Her Bütçeye Uygun Altın İpli Bileklikler

Altın ipli bileklik fiyatları bileklik özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bilekliklerin üzerinde bulunan altın figürler ipli bileklik fiyatları konusunda belirleyici olmaktadır. Bu bilekliklerin altın figürlerinde kullanılan altının ayarı ve ağırlığı bileklik fiyatını belirleyen en önemli unsurdur. Altın ipli bileklikler diğer ipli bileklik modellerine göre daha dayanıklıdır ve uzun seneler kullanılabilir. Figürlerde kullanılan malzeme altın olduğu için bu bileklikler su, nem ve çevre koşulları gibi faktörlerden etkilenmez, bilekliklerde sararma ve soyulma gibi olumsuz durumlar oluşmaz. Son derece geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bu bileklik modelleri ile hem şık hem de enerjik bir havaya sahip olabilirsiniz. Milad Gold'un hoş tasarımlı altın ipli bileklik modelleri arasından dilediğiniz modeli satın alabilir, dinamik ve zarif bir görünüme kavuşabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.