x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

En Güzel Harf İsim Kolye Çeşitleri

Takılar tarihin çok eski dönemlerinden beri daha şık bir görünüme kavuşmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmekte olan ürünler arasında yer alır. Tercih edilen bu takıların şık görünümleri ile kişinin stilini yansıtması açısından önemli bir detaydır. Küpe, yüzük, bileklik gibi takıların yanı sıra Milad Gold, farklı model ve figürlerden oluşan kolye tasarımlarını da dikkat çekici aksesuarlar olarak kullanıcıların beğenisine sunar.

Estetik Görüntüye Sahip İsim Yazılı Kolye Modelleri

Şıklığın ve zarafetin tamamlayıcı bir parçası olarak sık sık tercih edilmekte olan kolye aksesuarının buna bağlı olarak da pek çok modeli bulunur. Bu modeller arasında yer almakta olan isim yazılı kolye modelleri özgün ve de kaliteli duruşları ile stiline önem veren kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Harfli isim kolye altın, rose, baget, taşlı ya da işemeli gibi birbirinden farklı tasarımlara sahip olan modeller şıklıkları ve zarif görünümleri ile göz doldurur. Aynı zamanda sadece altın harf kolye ucu ürününü tercih ederek istediğiniz zincir ile tamamlamanız da mümkündür. Seçilen altın harf modeli, zarif bir zincir ile birleşerek göz kamaştırıcı bir kullanım imkanı sunar.  

Benzersiz Tasarımlara Sahip Altın Harf Kolye Modelleri

Hediyeler insanları mutlu edici bir özelliğe sahiptir. Sevilen kişileri mutlu etmek için gerçekleştirilen hediye arayışlarında pek çok seçenek arasından tercih yapmak zor olabilir. İsim yazılı kolye modelleri, evlilik yıl dönümleri, sevgililer günü, anneler günü ya da doğum günleri gibi özel günler için hediye seçimi yapılırken, hediye verilecek olan kişiye kendini özel hissettirecek şık ve zarif bir hediye olduğundan doğru bir tercihtir. Yalnızca harf kolye ucu seçeneği de kullanıcılara kendilerini özel hissettirmesi bakımından bu konuda güzel bir fikir sunan ürünler arasında yer alır. Harfli isim kolye, zarifliği ile göz alıcı görünüm oluşturan bir üründür. Bu gibi kişiye özel tasarımlara sahip olan harf kolye modelleri ile hediyeler daha anlamlı ve de unutulmaz hale gelir. Elbette altın ya da gümüş gibi değerli madenlerden elde edilmiş modeller daha kullanışlı bir seçenektir. Bu nedenle isim yazılı altın kolye kullanıcıların ilgi odağıdır. Altın harf kolye seçilirken takının verileceği kişinin isminin baş harfi tercih edilir. İsim yazılı altın kolye fiyatları çeşitli faktörlere göre değişir. Altın harf kolye fiyatları ürünün tasarımına, kullanılan altının ağırlık değerine bağlı olarak çeşitli aralıklara sahiptir. En çok tercih edilen ürün seçenekleri arasında olan 14 ayar altın harf fiyatları da altının gramına ve takıda kullanılan işçiliğe göre değişir. Altın harf fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer faktör ise madenin değeridir. Altın madeninin değeri sürekli olarak değiştiği için fiyatlar da buna bağlı olarak farklılaşabilir. 

Kombininizi Tamamlayan Harf Kolyeler

Kişilerin görünüşü için özenli davranması, daha kendine güvenli bir duruş sergilemesi açısından önemli bir durumdur. Kişisel görünümü iyi bir hale getirecek kıyafet, ayakkabı gibi ürünlerin yanı sıra takılar kombinin önemli tamamlayıcı parçaları arasında yer alır. Bu nedenle de sahip olduğunuz stili yansıtacak ve sizi ilgi odağı haline getirecek zarif bir takı tercihi kıyafetler ile şık bir bütünlük oluşturur. Bu şık takı modelleri arasında yer almakta olan isimli, işlemeli, taşlı, altın harf kolye tasarımları sevdiklerinizi ve sizi mutlu edecek kaliteli ve de kişiye özel seçenekler sunar. Altın takılarınızı nemli ortamlardan olabildiğince uzak tutarak kararmaların önüne geçmek ve uzun süreli bir kullanım gerçekleştirmek mümkündür. Birbirinden farklı kaliteli ve şık tasarımlara sahip modelleri ve her sezon yenilenmekte olan koleksiyonu ile siz de kendiniz ya da sevdikleriniz için Milad Gold ürünlerine göz atabilir, farklı bütçelere uyum sağlayan en uygun uygun ürünlere sahip olabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.