x
üye ol.jpg (183 KB)
Garanti ve İade Koşulları

Aşağıda belirtilen koşullar sadece İNTERNET MAĞAZAMIZDAN yapacağınız alışverişlerde geçerlidir.

  • Garanti Ve İade Koşulları

   Tüm ürünlerimiz MİLAD garantisi altındadır.

   www.miladgold.com sitesinden satın aldığınız ürünler tam ayar garantilidir.

    Sanal mağazadan satın aldığınız ürünleri kargo firmasından teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş gün içerisinde orjinal ambalajında ve sertifikasıyla birlikte iade ve değişim talebinde bulunabilirsiniz ve ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz. 
   Ancak Ürünlerin içine, üstüne yazı yazdırmış olmanız ya da standart dışı ölçülerde sipariş vermeniz iadeye engeldir.

   Satın almış olduğunuz ürün ancak kendi ayar kategorisindeki bir ürünle değişitirilebilir.
     miladgold.com'dan verdiğiniz siparişlerinizi veya ürünlerinizi iptal ve iade etmek için 0212 522 77 44 numaralı sanal mağaza destek hattımıza veya eticaret@miladgold.com mail adresine bu talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. Burada belirtilen tüm şartlar sadece miladgold.com'dan satın alınan ürünler için geçerlidir. Paketin Milad Gold merkez binasına gelişi sırasındaki sorumluluk tüketiciye aittir. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra gerekli incelemelerin ardından ürün iadesi kabul edildiğinde, tarafınıza mail veya telefon iletişimi ile bilgilendirme yapılarak  ürünün ücreti  iade edilecekti.

    

   • Cayma Hakkı   Müşteri'nin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel üretim olan ürünlerin siparişi iptal edilemez. Bu nedenle, müşterinin sipariş sırasında seçeceği parmak ölçüsüne göre ayarlanacağı için tüm yüzükler, müşterinin istekleri doğrultusunda taşına yazı yazılan ürünler, altın kısımların üzerine ya da içine yazı yazılan ürünler, Müşteri’nin istekleri doğrultusunda üretilen tüm ürünler iptal edilemez ürünler kapsamında yer alır.

   • İptal Hakkı   İade etmek istediğiniz siparişlerinizi size gönderilen şekliyle ürün, fatura-irsaliye, sertifika, sigorta formları ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, size bildireceğimiz kargo gönderi koduyla göndermeniz gerekmektedir. 

   İade ürünün bize ulaşmasının ardından bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir.  

   Ürün iadesi işlemlerinde, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri uygulanır. Ürün müşteriye ulaştıktan, 14 iş gün içerisinde cayma hakkı kullanılabilir. Cayma hakkının kullanılması için Müşteri'nin, bu süre içinde www.miladgold.com'a faks, e-posta veya telefon ile bildirimde bulunması ve ürünün kullanılmamış olması şarttır. Cayma hakkının kullanılması halinde, 3. kişiye veya Müşteri'ye teslim edilen ürünün www.miladgold.com'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takiben ürün incelemesi uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. İnceleme sonucunda iade alınması uygun olan ürünlerin 7 iş gün içinde ürün bedeli Müşteri'nin ödeme yöntemi ile aynı yöntem kullanılarak iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez.
   Aynı Gün Teslimat Hizmeti ile satın alınan ürünlerin, tahsil edilen teslimat ücreti fatura ödeme tutarından mahsup edilerek sadece ürün fiyatı iade edilir. 
   Yurtdışı Teslimat yapılan ürünlerin, tahsil edilen teslimat ücreti fatura ödeme tutarından mahsup edilerek sadece ürün fiyatı iade edilir.
     

   • İade, Değişim ve Tamiratlarınız için ürünlerinizi kargo ile aşağıdaki adrese gönderiniz; 
   • Sanal Mağaza
   • Telefon: 0212 522 77 44
   • Adres: Molla Feneri Mh. Ali Baba Türbe Sk. No: 22 Fatih/ İstanbul adresine Kargo İle gönderebilirsiniz.

    

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.