x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

En Güzel Elmas Yüzükler

Elmas ve pırlanta, birçoklarınca bilinenin aksine hammadde olarak aynıdır. Elmas, pırlantanın ham halidir. Pırlanta ise popüler hale gelmiş bir kesim şeklidir. Pırlantalarda sıklıkla 57 yüzeyli yuvarlık kesim kullanılırken, elmas kesimlerin yüzeyi daha azdır. Elmas kesimlerde taşların 12 ile 37 arasında değişen yüzeyi vardır. Elmas yüzüklerin taşlarında kesim ve karat aynı olsa dahi hiçbir taş birbirinin aynısı değildir. Pırlanta yüzük modelleri arasında bulabileceğiniz elmas seçenekler birçok farklı tasarıma sahip olabilir. Parlaklığı ile dikkat çeken bu yüzükler, karat ağırlığı, kesim ve berraklık açısından da çok sayıda farklı çeşide sahiptir. Zarif pırlanta yüzük olarak bilinen elmas alternatifler, özel davetlerde birçok kadın tarafından kullanılır. Yine evlenme tekliflerinde en çok kullanılan seçeneklerden biri elmas yüzüklerdir.

Parlaklığıyla Göz Alıcı Elmas Yüzük Modelleri

Parlaklığıyla dikkatleri üzerine çeken ve birçok kadın tarafından kullanılan elmas yüzüklerin birçok farklı tasarımı vardır. Tasarımlarına göre; yuvarlak, oval, markiz, dikdörtgen, kare, prenses, damla ve kalp yüzük çeşitleri açısından örnek olarak sayılabilir. Bu yüzüklerin değeri genellikle 4C adı verilen bir kural ile belirlenir. 4C; kesim, berraklık, renk ve karat ağırlığını ifade eder. Bu yüzüklerin tasarım açısından sade ve klasik olabileceği gibi detaylı ve modern çizgilere de sahip olabilir. Kadın yüzük modelleri arasında en çok ilgi gören çeşitlerden biri elmas seçeneklerdir. Bu yüzüklerde tamtur, suyolu, papatya ve beştaş gibi tasarımlar bulmak da mümkündür. Tasarım açısından geniş bir skalaya sahip olması, kullanıcıların aradığı ürünü kolaylıkla bulmasına imkân tanır.

Pırlanta yüzük modelleri arasında bulunan elmas seçenekler farklı taşlarla ve madenlerle de birlikte kullanılır. Elmas yüzüklerde yakut, safir ve zümrüt gibi taşlar kullanılabilir. Taşların yanı sıra yüzükler altın, beyaz altın ya da gümüş olabilir. Farklı taşların kullanılması yüzüğe renk katan bir faktör olarak göze çarpar. Bununla birlikte daha minimal ve sadece elmas kullanılan seçenekler de değerlendirilebilir. Bu zarif yüzükler hem özel davetlerde hem de günlük olarak sıklıkla kullanılan aksesuarlardır.

Özel Davetlerin Dikkat Çeken Detayı: Elmas Yüzük

Her ne kadar günlük olarak kullanılıyor olsa da elmas yüzük seçenekleri özel davetlerin dikkat çeken detaylarından biridir. En güzel yüzükler arasında sayılan elmas seçenekler, parlaklığıyla birçok kişinin gözlerini üzerinize çevirir. Özel tasarım pırlanta yüzükler eşsiz yapılarıyla, kadınların en çok tercih ettiği takılar arasında yer alır. Bu yüzüklerin en önemli avantajlarından biri ise birçok kıyafetle rahatlıkla kombin yapılabilir olmasıdır. Özel davetlerde giyilen ağır abiyeler, ne renk olursa olsun bu yüzüklerle rahatlıkla kombinlenebilir. Bu özelliği sayesinde elmas yüzükler en sık tercih edilen takılardan biridir. Siyah, beyaz ve gri elbiseler, bu yüzükleri daha da ön plana çıkarır. Yüzüklerin yanı sıra elmas bir kolye ve küpe detayıyla yapacağınız kombinler, salondaki bütün ilgiyi üzerinize çekebilir. Elmas alternatifler, evlilik tekliflerinde ve hediye olarak da sıklıkla kullanılan kadın yüzük seçenekleri olarak göze çarpar. Bu yüzüklerin fiyatları ise birçok kritere bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Elmas Yüzük Fiyatları

Pırlanta yüzük fiyatları birçok farklı kritere bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu yüzüklerde fiyatı etkileyen temel etken karat ağırlığıdır. Bir diğer faktör ise elmasın yanı sıra kullanılan madenlerdir. Elmas yüzüklerde yer alan zümrüt, safir, yakut, altın gibi farklı madenler fiyatları doğrudan etkiler. Fiyatları etkileyen bir başka kıstas ise tasarımlardır. Tasarımda yer alan detaylar elmas yüzüklerin fiyatlarını yukarı ya da aşağı yönlü olarak etkileyebilir. Siz de uygun fiyatlara sahip, birbirinden parlak ve güzel, eşsiz bir elmas yüzüğü Milad Gold’da bulabilir, dilediğiniz modeli güven içerisinde satın alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.