x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

En İyi Altın Dorikalı Bileklikler

Dorikalı bileklikler kadınların en sevdiği bilekliklerden biridir. Farklı tasarımlara sahip bu bileklikler her beğeni ve zevke hitap eden modelleri ile birçok kadının favori aksesuarlarından biridir. Hem iddialı bir şıklık hem de sade bir şıklık arayışında olanlar tarafından beğeni ile kullanılan bu bileklikler, hem gündüz hem de gece kullanıma uygun takılardandır. Sadelikleri ve şıklıkları ile göz kamaştıran bu altın takı modellerine Milad Gold'un geniş ürün yelpazesi ile ulaşabilir, tarzınıza en uygun bileklikler ile ışıl ışıl parlayabilirsiniz.

Dikkat Çeken Tasarımlarıyla Dorikalı Altın Bileklikler

Dorikalı bileklik çeşitleri, tasarımları ile ön plana çıkan altın takılar arasındadır. Altın bileklik modelleri arasında en sık tercih edilen modellerden biridir. Bu takıları diğer kadın altın bileklik çeşitlerinden ayıran özellikleri tasarımlarıdır. Bu bileklikler altın zincir üzerinde altın toplar yerleştirilmesi ile tasarlanır. Bilekliklerin üzerinde bulunan toplar genellikle yuvarlak formlu olsa da kimi modellerde köşeli bir forma sahip toplar da bulunmaktadır. Dorikalı bilekliklerin top sayıları da modelden modele farklılık göstermektedir. Bazı modellerde zincir üzerindeki topların aralığı geniş iken bazı modellerde zincir üzerindeki toplar sayıca fazladır ve aralıkları dardır. Bu bilekliklerin zincir kalınlığı da modeline göre değişiklik gösteren bir unsurdur. Kalın zincirli modellere ve ince zincirli modellere sahip olan dorikalı bileklikler, altın bileklik çeşitleri arasında seçkin bir yere sahiptir. Bu altın bileklik çeşitleri, genel olarak tek sıra zincirden oluşur. Ancak bazı modeller çift sıralı, üç sıralı, beş sıralı ya da yedi sıralı olabilir. 

Her Tarza Uyum Sağlayan Dorikalı Altın Bileklik Modelleri

Dorikalı bileklik modelleri en güzel altın bileklik çeşitlerindendir. Bu bileklikler, hem çarpıcı bir görünüme imza atmak isteyenler hem de sade ve zarafet dolu bir tarz yakalamak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Zarif altın bileklik takmak isteyenler tek sıra ve küçük toplu bileklik modellerini tercih edebilir. İnce altın bileklik modelleri, bilekleri ve elleri olduğundan daha zarif gösterdiği gibi sade bir şıklık yakalanmasını da kolaylaştırır. Kalın zincire sahip büyük toplu modeller ise gösterişli bir tarza sahip olanlar tarafından tercih edilebilir. Farklı yüzük, kolye ve küpeler ile dorikalı bileklikler takım olarak kullanılabilir. Bu bileklik modelleri ayrıca farklı bileklikler ile birlikte de kullanılabilir. Kelepçeli bileklikler, zincirli bileklikler, bilezikler ve saatler ile birlikte kullanılan dorikalı bileklik çeşitleri tarzınızı yansıtmanızı ve özgün bir görünüm yakalamanızı sağlar. Spor bir şıklık arayanlar, bu bileklikleri ipli ve deri bileklikler ile birlikte kullanabilir. Bileklikler hem spor kıyafetler ile günlük tarzınızın bir parçası olabilir hem de abiye kıyafetler ile özel gecelerde kullanılabilir. 

Bütçenize Uygun Dorikalı Bilezik Çeşitleri ile Tarzınızı Yansıtın 

Altın bileklik modelleri arasında seçkin bir yere sahip olan modellerden dorikalı modeller, son yıllarda popüler kadın takılarından biri haline gelmiştir. Altın bileklikler tasarımlarına ve çeşitli özelliklerine göre birbirinden farklı modellere sahiptir. Geniş bir ürün skalasında satışa sunulan bu takılar üretimlerinde kullanılan altının ayarına ve ağırlığına göre farklı fiyatlara sahiptir. Bilekliklerin yapımında genel olarak 14 ayar altın kullanılmaktadır. Bu ayarın yanı sıra 8 ayar ve 22 ayar altından üretilen modellerin de varlığından bahsedilebilir. 14 ayar dorika bileklik fiyatları, 8 ayar bilekliklerden daha yüksek, 22 ve 24 ayar bilekliklerden daha düşük fiyata sahiptir. 14 ayar dorikalı bileklik çeşitlerinin fiyatını belirleyen bir diğer faktör de bu bilekliklerin üzerinde bulunan topların sayısı ve ağırlığıdır. Altın bileklik modelleri ve fiyatları farklı bütçeler ve tarzlar için uygun olan seçenekler ile Milad Gold güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Tarzınız ile uyum sağlayacak en güzel bileklik modellerini inceleyebilir, dilediğiniz modeli sepetinize ekleyerek en uygun fiyatlarla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.