x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 65 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

En İyi Erkek ve Kız Çocuk Takıları

Çocukların ışıltısından ilham alınarak hazırlanan koleksiyon Milad Gold'da! Çocuk takı tasarımları, geniş model çeşitliliği içerisinde renkli ve figürlü küpe, bileklik ve künye tasarımlarını en değerlilerinize hediye etmeniz mümkün. Özgün dokunuşlar ile tasarlanan aksesuarlar, çocuklarınızın kendisini özel hissetmesini sağlar. Rengarenk görünümleri kıyafetlerini canlandırır. Zamansız anılara dönüşen aksesuarlar, zarifliği ile göz doldurur. Anılara değer katarak unutulmaz eşyalar arasına girer. Aksesuarlar, çocukların dünyasını canlandırıp eğlenceli bir görüntü yaratır. Onların hayal güçlerine uygun altın takılar, altının eşsiz parlaklığı ile buluşur.  

Çocuk Takı Tasarımları ile İlk Anılar

Çocuk takı modelleri, anlamlı ve kalıcı hatıralar demek! Onların ilk anılarının içerisinde yer alan aksesuarlar, erkek ve kız çocuklar için özel olarak tasarlanır. Farklı renk ve figürler ile tasarlanarak göz alıcı takılara dönüşür. Çocuk küpe modelleri, arkadaşlarınızın çocuklarını ya da yeğeninizi mutlu etmenin yoludur. Çocuk bileklik tasarımları, eğlenceli ve şık görünümleri ile kıyafetlerin tamamlayıcısı olur. Sallantılı ve sabit figürler, kolay bir kullanımı da beraberinde getirir. En sevdiğiniz semboller ile süslenen tasarımlar, çocukların ilgisini çeker. İnce ve kalın zincir bileklik ve bilezik modelleri, miniklerin bileklerine şıklık katar. Çocuk künye çeşitleri, üzerine isim ya da maşallah yazdırılan tasarımları ile ilgi odağı haline gelir. Geniş model çeşitliliği ile kıyafetlerin en şık aksesuarı olur. Bileklerinde estetik bir görünüm sunar. Zincirinde bulunan meyve, çiçek ya hayvan figürleri ile uyumlu bir bütünlük oluşturur. Çocuk takı modelleri, tasarımları ile herkesin ilgisini çeker. Miniklerin ilk anılarının mimarı olan aksesuarlar, nesilden nesile aktarılan eşyalardan biri olur. Çocuk altın bilezik, künye, küpe ve bileklik modelleri ile onların hayatına etkileyici bir dokunuş gerçekleştirebilirsiniz.     

Çocuk Küpe Modeli Seçerken Önemli Olan Kriterler

Çocuk altın künye modelleri, taşlı ve mineli tasarımları ile onların ruhunu yansıtır. Beyaz, pembe, mavi, mor ve yeşil taşlı küpeler ile onların kıyafetlerine eşlik eder. 14 ayar olan küpeler, çocukların cildine iyi davranır. Tahriş ve alerji gibi sorunlar yaratmayan aksesuarları sorunsuz bir şekilde takarlar. Kulağı rahatsız etmeyen tasarımları uzun süre kullanabilirsiniz. Duruşu, kalitesi ve model çeşitliliği ile benzerlerinden ayrılır. Tercih yaparken miniklerin yüz şekli belirleyici bir rol oynar. Uğur böceği, çiçek, balon, kiraz, kalp ve baykuş figürlü tasarımlar, çocukların kıyafetleri ve anılarında baş rol oyuncusu olur. Ufak boyutlarda üretilen modeller, birbirinden farklı ölçülere sahiptir. Çocuklarınızın yaş ve ebatlarına uygun küpe seçerek kombinlerini tamamlayabilirsiniz. Bebek ve çocukların kıyafetleri de seçimlerinizde oldukça önemlidir. Onların sevimli elbiselerine farklı bir hava katar. Küpe ve bilekliği takım olarak takıp ışıltılı bir görünüm yaratabilirsiniz. Çocuk küpe çeşitleri ile onların eğlenceli dünyasına tanık olabilirsiniz. Keyifli bir hediye alternatifi olan aksesuar çeşitleri sayesinde sevdiklerinize özel bir anı bırakabilirsiniz.   

Çocuk Künye Seçimi ile Sevimli Bir Görünüm

Çocuk bileklik modelleri, özgün dokunuşlar ile tasarlanır. Uğur böceği, nazar boncuğu, çilek ve gökkuşağı figürleri ile renklendirilen künye çeşitleri, çocukların bileğinde kalıcı bir iz bırakır. Plaka kısmına kelime yazdırarak ömür boyu saklanacak bir hediye verebilirsiniz. Çocuk için bileklik tasarımları içerisinde mineli modeller de bulunur. Kiraz, kelebek, araba ve papatya gibi semboller ile süslenen aksesuarlar, kıyafetleri ile büyüleyici bir bütünlük yaratır. Sarı, beyaz ve rose altının buluşma noktası olan nazar boncuklu bilezikler ile onları mutlu edebilirsiniz. Kilit noktaları, dayanıklı bir yapıya sahiptir. Böylece, kolay bir şekilde açılmayarak uzun ömürlü bir kullanım sunar. Çocuk altın bileklik seçimi yaparken onların yaşını, zevklerini ve stilini göz önünde bulundurmanız gerekir. Milad Gold çocuklar için takı modellerini en uygun fiyatlarla size sunar. Milad Gold güvencesi ile çocuklar için bileklik ve tüm takı modellerini inceleyebilir; hemen satın alabilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.