x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.
1 2

Altın Çift Alyans Modelleri

Hayata daha güzel bir pencereden bakmanızı sağlayan aşkınızı taçlandırmak için alabileceğiniz çift alyanslar birlikteliğinizin en güzel simgesi olmaya aday! Sizin için evlilik sürecini başlatan ve bir ömür birlikteliğe evet dediğiniz o büyülü anı simgeleyen altın alyans, tüm özel anlarınızda en büyük şahidiniz oluyor! Milad Gold altın alyans modelleri, eşsiz ilişkinizi simgelemek için en özel taşlarla ışıldayan harika tasarımlara imza atıyor. 

Aşkınızın En Özel Simgesi: Çift Alyans Modelleri

Kalbinizden gelen özel duyguları yansıtan çift alyans modelleri adeta ilişkinizin imzası oluyor. Çiftlerin birbirlerine verdikleri birliktelik sözünün bir nişanesi olan alyans kelime anlamı olarak da ittifak demek. Toplumumuzda medeni durumun bir göstergesi olarak sayılan alyansları hayat arkadaşınızla verdiğiniz sözü tanımlamak amacıyla takabiliyorsunuz. Söz veya nişanda sağ elin yüzük parmağına takılan alyanslar evlilikten sonra sol elin yüzük parmağına geçiyor. Çift alyans modellerini söz, nişan gibi etkinlikler için tercih edebileceğiniz gibi evlilik için de değerlendirebiliyorsunuz. Altının hafif ışıltılarla göz kamaştırıcı bir hal aldığı benzersiz alyanslardan sade altın tasarımlarına kadar her beğeniye hitap eden alyans modelleri Milad Gold koleksiyonda bulunuyor. En çok tercih edileler arasında 14 ayar altın alyans, farklı kalınlıklarda ve tasarımlarda birleşerek öne çıkıyor. Altının kendine has zarif dokusuna eşlik eden büyülü tasarımlar parmaklarınızda göz kamaştırıcı bir etki sunuyor. Altın yüzük alyans içerisine sevgilinizin ismini yazdırarak yüzükleri daha da kişiselleştirebilir ve evlilik teklifinizi daha özel kılabiliyorsunuz. İlişkinizi yansıttığını düşündüğünüz bir kelimeyi, birbirinizin baş harflerini yazdırabileceğiniz altın alyans yüzük modelleri ile ilişkinizin özgün karakterini derinden hissedebiliyorsunuz. Klasik tasarımlardan modern çizgilere kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesinin sunulduğu koleksiyon her çiftin beğenisini kazanacak altın alyans modelini sunuyor. 

Şık Dokunuşlarla En Özel Gününüzü Taçlandırın

Hayalinizdeki evlilik teklifini gerçekleştirdiğiniz gün hem sizin için hem de sevdiğiniz için en özel gün oluyor. Hafızalara kazınacak ve yıllar boyu hatırlanacak o eşsiz günü daha da anlamlı kılan altın çift alyans modelleri ise unutulmaz güne imza atıyor. Sade tasarımlara sahip beyaz altın alyans seçenekleri gümüşe kaçan gri rengin asaletini yansıtıyor. İşlemesiz olarak tasarlanan ve kişiye özel yazı yazılabilen beyaz altın çift alyans yüzükler parmaklardaki şık duruşuyla ilham veriyor. Beyaz altın erkek alyans ise erkeklerin giyim tarzına uyum sağlayan bir yapı olarak beğeni topluyor. Hayatınıza açtığınız yeni sayfaya büyüleyici görünümüyle nokta koyan kadın altın alyans, kadınların zarafetine ışık katıyor. Her daim ışıldayan ve size hayatınızın en mutlu günlerini armağan eden sevgilinize ona yakışır bir hediye almanıza yardımcı olan altın alyans ile evlilik teklifinizi taçlandırabiliyorsunuz. Kadınlara özel olarak üretilen zarif tasarımlardan boyut olarak daha farklı olan erkek altın alyans modelleri ise çift alyanslarda aynı tasarım detaylarına sahip. Söz veya nişanda aile büyükleri tarafından takılan çift altın alyans yüzükler, birlikteliğe giden yolda atacağınız en önemli adımı unutulmaz kılıyor.

Zarafeti Asil Renklerle Buluşturan Altın Alyans Modelleri

Özel tasarımlarla kendine has bir yapıya kavuşan altın alyans yüzükler farklı renk seçenekleri ile çiftlere sunuluyor. Satın aldığınız çift alyansın uzun ömürlü olması için belirli noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. Kötü saklama koşulları ve kimyasala maruz kalma alyansları olumsuz etkiliyor. Alyansınızı temizlemek istediğiniz zaman ılık su ve yumuşak bir fırça yardımıyla temizleyebilirsiniz veya bir uzman yardımıyla bakım yaptırabilirsiniz. Altın alyans koleksiyonunda sevdiğinizin ve sizin beğenilerinize hitap eden yüzüklere ulaşmanızı sağlayan zenginlik söz konusu. Rose altın alyans, altın tonuna yakın bir gül rengini harika çizgilerle Milad Gold koleksiyonunda yansıtıyor. Koleksiyon içerisinden sizi ve sevginizi yansıtan çift alyansa ulaşmanız oldukça kolay. Çift alyans fiyatları ise ürünlerin altın ayarından işçiliğine, üzerlerine eklenen taş veya ışıltı gibi ek yapılara kadar birçok faktöre göre değişkenlik gösterebiliyor. Milad Gold'daki birbirinden güzel çift alyans modellerini inceleyebilir ve uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.