x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Pırlanta Baget Yüzük Modelleri

Zarif detaylarıyla ve taşın büyüleyici ışıltısıyla parmakları süsleyen taşlı yüzük modelleri Milad Gold koleksiyonunda şıklığa imzasını atar. Pırlantanın parlaklığını beyaz altınla buluşturan pırlanta yüzük modelleri naif şıklığın göstergesi olarak farklı beğenilere hitap eder. Özgün stilleri ve modern tasarımlı baget kesimleriyle pırlantalı kadın yüzük modelleri günlük olarak ya da şık davetlerde parmakları süsler. Kare küçük pırlanta taşlarıyla bezeli baget yüzük modelleri modern şıklığı kombinlerine yansıtmak isteyenlerin tercihidir. Beyaz altından tasarlanan tam tur ya da küçük taşlarla bezeli farklı tasarımlarıyla baget taşlı yüzük modelleri geniş ürün seçenekleri sunar. Pırlanta baget kolye ya da küpe ile kombin yaparak davetlerde ışıltınızla göz kamaştırabilirsiniz. Taşlı yüzük modelleri arasında yer alan kare, yuvarlak baget yüzükler minik taşlarla bezeli tasarımlarıyla sizi özel ve değerli kılar. Evlilik alyansı ya da özel günlerin en unutulmaz hediyeliklerinden birisi olarak zerafetini tüm inceliğiyle yansıtan taşlı yüzük modellerini Milad Gold’un eşsiz koleksiyonunda bulabilirsiniz. 

Işıltısıyla Göz Kamaştıran Pırlanta Baget Yüzük Modelleri

Evlilik yıldönümü, doğum günü, anneler günü hediyelik seçeneği olarak da tercih edebileceğiniz pırlantalı baget yüzükler taşın karatı, tasarımı ve montür biçimiyle farklılaşır. Tasarımında kullanılan pırlanta taşının özel kesim tekniği sayesinde parmağınızdan yansıyan ışık prizması oluşturur. Her ortamda parmaklarda ışıldayan modern kesimli modellerin yuvarlak ya da kare baget yüzük seçenekleri bulunur. Baget yüzüklerin 0,27 ile 1 karat arasında değişen tasarımları parmağınızı saran ışıltılı halkasıyla kendinizi özel hissettirir. Taşın yerleştirildiği çerçeve montür dizaynı farklı büyüklüklerdeki pırlantanın tüm ışıltısını sergilemesi için özel tasarlanır. Kare yumuşak geçişli ya da sert köşeleriyle farklılaşan montürlerin ince ya da kalın tırnaklı tasarımları farklı beğenilerin tercihidir. Büyük çerçeve içerisine yerleştirilen minik taşların ışıltılı görünümü beyaz altının zerafetiyle parmaklarda eşsiz bir görünüm sergiler. Sade tasarımları tercih edenler için halka kısmı düz taşsız modeller ideal bir seçim olabilir. Halka kısmı tam tur olarak pırlanta taşlarıyla bezenen seçeneklerin gösterişli büyük çerçeveli kare baget tasarımları davetler için tercih edilebilir. 

Altının Pırıltısını Pırlantayla Buluşturan Kare Baget Taşlı Yüzükler

Tasarımlarıyla farklılaşan baget yüzükler arasında bulunan çerçevesi kare olarak tasarlanan modeller özgün stilleriyle ışıltısını parmaklara taşır. Beyaz altından üretilen montür kısmı kare modellerin büyük ya da küçük çerçeveli modelleri arasından seçim yapılabilir. Halka kısmı kalın çift sıralı taşlarla süslenen baget yüzük kare dizaynı gösterişli duruşuyla kombinlerinize pırlantanın zerafetini taşır. Köşeleri yuvarlak yerleşimli çerçeveli ve orta kısmı uzun kesimli kadın yüzük modelleri de koleksiyonda yer alır. Unutulmaz bir evlilik yıldönümü hatırası olarak sevginizi sonsuzluğa taşıyacak kare baget kadın yüzük modelleri beğenilere sunulur. Koleksiyonda yuvarlak ya da düz köşeli kare modeller 0.27'den başlayan karat seçenekleriyle yer alır. 

Zerafetiyle Parmakları Süsleyen Yuvarlak Baget Taşlı Yüzükler

Beyaz altından üretilen çerçeve kısmı zarif yuvarlak tasarımlı baget yüzükler ömür boyu aşkınızın simgesi olarak parmaklarda imzasını atar. Halka kısmı ince zarif tek sıra pırlanta dizili yüzükler sade ve zarif tasarımlarıyla koleksiyonda yer alır. Modern şıklığın yansıması tasarımları parmaklarla buluşturan yuvarlak taşlı yüzükler minik ve dikdörtgen kesimli taşlarla uyumlu bir kombinasyon oluşturur. Evlilik tekliflerinde özel anlarınıza eşlik etmek için tercih edebileceğiniz yuvarlak taşlı modeller aşkınızın en somut ifadesidir. Milad Gold koleksiyonunda yer alan sade, modern, gösterişli beyaz altının zerafetini taşın ışıltısıyla buluşturan pırlanta yüzük fiyatları farklı bütçe olanaklarına hitap eder. Sevdiklerinize yıldönümlerinde ya da evlilik alyansı olarak hediye edebileceğiniz aşkınızın simgesi taşlı kadın yüzük modellerini Milad Gold’un zengin koleksiyonunda bulabilirsiniz. Uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.