x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Zarif Baget Küpeler

Pırlanta küpe modelleri arasında ön plana çıkan baget küpeler en şık kadın takılarından biridir. Taşlarının kesim tarzından dolayı baget ismini alan bu küpeler, birbirinden hoş tasarımları ile tarzınızı yansıtma fırsatı sunar. Baget küpe modelleri ışık altında ışıl ışıl parlayarak dikkat çekici bir görünüme ulaşmanızı sağlar. Kadın küpe modelleri arasında en sık tercih edilen baget küpelere Milad Gold'un geniş ürün yelpazesi ile ulaşabilir, dilediğiniz modeli satın alarak zamansız bir şıklığa imza atabilirsiniz.

Işıltınızı Ortaya Çıkaracak Baget Küpe Modelleri 

Baget küpe modelleri, küpe çeşitleri içinde seçkin bir yere sahiptir. Adını taş kesiminden alan bu küpeler, küpelerin tasarımında kullanılan taşın dikdörtgen bir formda kesilmesi ile üretilir. Bu küpelerde kullanılan baget formdaki taşların yüzeyleri faset ismi ile adlandırılır. Faset yüzeyler formları ve köşeli yapıları ile ışığı birden fazla kez yansıtır. Bu sayede taşların parlaklığı artar. Son derece albenili olan bu küpe çeşitleri gösterişli yapıları ile ışıltınızı ortaya çıkarmanızı sağlar. Baget küpe çeşitleri farklı büyüklüklere sahiptir. Büyük taşa sahip küpeler, genellikle gösterişli ve alımlı bir tarz yakalamak isteyen kadınların tercihi olmaktadır. Küçük taşa sahip olan küpeler ise sade bir şıklık yakalamak isteyen kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Baget küpeler kesimlerinin yanı sıra taşlarının kalitesi ve ışıltısı ile de son derece dikkat çekicidir. Hem özel günlerde hem de günlük yaşamda rahatlıkla kullanılan bu küpe modelleri ile pırlanta ve elmas gibi bazı değerli taşların işlenmesi ile elde edilir.

Birbirinden Güzel Baget Küpe Modellerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşlı küpe modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biri olan baget küpeler her tarza uyum sağlayan klasik aksesuarlardandır. Bu küpelerin yapımında genellikle pırlanta taşlar kullanılır. Pırlanta taşlar parlaklıkları ve kusursuz yüzeyleri ile her dönemin favori mücevherlerinden biri olmuştur. Pırlanta küpe modelleri arasında önemli bir yere sahip olan baget pırlanta küpe çeşitleri hem spor kıyafetler ile hem de abiye kıyafetler ile birlikte kullanılabilir. Bu küpelerin seçiminde kendi tarz ve beğeninizi göz önünde tutabilirsiniz. Baget pırlanta küpeleri farklı takılarınızla birlikte takım olarak kullanmak için pırlanta ve benzeri takılarınız ile uyumlu modeller seçebilirsiniz. Bu tercihi yaparken seçeceğiniz küpenin taşlarının diğer takılarınızın taşları ile aynı renkte olması set oluşturmanızda faydalı olacaktır. Küpeler tek taştan oluşabileceği gibi çok sayıda baget kesime sahip taştan da oluşabilir. Bazı modeller de büyük bir taş çevresinde küçük taşlar bulunabilir. Bu küpelerin bazı modelleri geçirmeli bazı modelleri ise sallantılıdır. Geçirmeli modeller genel olarak kadınların günlük tarzlarının bir parçası iken sallantı modeller özel gün ve gecelerde kullanılmaktadır. Her beğeniye ve tarza uygun modelleri ile dikkat çeken bu küpeler zarif bir şıklık yakalamanızı sağlayan zamansız parçalardır.

Her Bütçeye Uygun Baget Küpe Modelleri

Baget kesim formundaki küpeler kadın zarif küpe modellerinden biridir. Bu küpe modelleri geniş bir ürün yelpazesinde satışa sunulmaktadır.
Baget küpelerin bakımı yapılırken temiz su ile silinmeleri yeterlidir. Kimyasal maddelerin kullanılması bu takıların yıpranmasına sebep olabilir. Pırlanta küpe fiyatları küpe yapımında kullanılan materyallere göre değişiklik göstermektedir. Baget küpe fiyatları da pırlanta cinsine, karatına büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Bu küpeler her bütçeye uygun modelleri ile geniş bir ürün skalasında satışa sunulmaktadır. En çok tercih edilen şık küpelerden biri olan baget küpe modelleri ile siz de ışıltınızı ortaya çıkarabilir, zamansız bir şıklığa sahip olabilirsiniz. Milad Gold güvencesi ile satın alacağınız bu küpeleri uzun süre kullanabilir, birbirinden şık modeller ile tarzınızı yansıtabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.