x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Şık Baget Bileklik Çeşitleri

Kendinizi özel ve şık tasarımlarla şımartmanız için tasarlanan zarif çizgileriyle baget bileklik modelleri Milad Gold koleksiyonunda göz alıcı çeşitleriyle beğenilere sunuluyor. Tarzınıza uyum sağlayan gösterişli baget bileklik çeşitleri beyaz ya da sarı altın kullanılarak üretiliyor. Pırlantanın muhteşem pırıltısıyla buluşan tasarımlar kusursuz işçilik kalitesiyle kalitesini ortaya koyuyor. Modern tarzın bileklerde ışıldayan parıltısı beyaz altın baget bileklik tasarımlarını gündelik kullanımda şıklığınıza dahil edebilirsiniz. Farklı formlardaki figürlerin taşlarla bezeli baget taşlı bileklik modelleri bileklerde ışıltılı bir görünüme imza atıyor. Zincir tekli ya da ikili modeller zarif detaylarıyla naif bir duruş sergiliyor. Oval, dikdörtgen baget taşlı kelepçe bileklik davetlerde özel günlerde bütüncül bir şıklık sunuyor. Tarzınıza hitap eden ışıltısıyla özel hissettiren altın baget bileklik modelini Milad Gold koleksiyonunda bulabilirsiniz. 

Zarif Çizgileriyle Baget Bileklik Modelleri

Altının ışıltılı büyüsünü bileklerde şık tasarımlara dönüştüren baget bileklik modelleri taşlı ya da sade stilleriyle farklı tarzların tercihi oluyor. Farklı kalınlıktaki tasarımlarıyla kadınların beğenilerine sunulan baget bileklik modelleri zincir detaylı seçenekleriyle zarafetini yansıtıyor. Değişik kalınlıklardaki zincirle kombinlenerek yepyeni bir enerjiyle buluşan tasarımların beyaz altından üretilen modelleri de koleksiyonda yer buluyor. Baget taşlı bileklik tasarımları beyaz altınla pırlantanın zarif bileşkesi olarak bileklerde naif bir duruş sergiliyor. Modern ve şıklığın karması pırlantalı beyaz altın bileklikler günlük kombinlerine estetiği dahil etmek isteyenlerin tercihi oluyor. Baget kelepçe bileklik modelleri ise taşlı ve sade çizgileriyle koleksiyonda yer alıyor. Sarı ya da beyaz altından üretilen kelepçeli bileklikler farklı formlardaki pırlantalarla süsleniyor. Baget taşlı kelepçe bileklik çeşitlerinin dikdörtgen, oval taşlı tasarımları zarafetiyle bileklerde ışıltısını gösteriyor.

Pırlanta Işıltısını Bileklere Taşıyan Taşlı Baget Bileklikler

Pırlantanın büyüleyici ışıltısını bileklere taşıyan baget pırlanta bileklik tasarımları şıklığıyla kadınların tercihi oluyor. Pırlanta detaylı bileklerin farklı formlardaki sıralı taşlarla bezeli modelleri göz alıcı pırıltısıyla kadınların ruhuna hitap ediyor. Taşlı ürün seçeneklerinin değişik boyutlardaki 14 ayar baget bileklik tasarımları koleksiyonda yer alıyor. Farklı beğenilere hitap eden özel tasarımlı modern çizgileriyle altının ışıltısını buluşturan modeller gündelik olarak şık kombinlere dahil edilebiliyor. Beyaz altının zarif duruşunu 0,71 karat pırlantayla buluşturan baget taş bileklik kendinizi özel hissetmeniz için tasarlanıyor.

Estetik Tasarımlarıyla Baget Kelepçe Bileklik

Estetik tasarımlarıyla içinizdeki ışığın dışa yansıması baget kelepçe bileklik modelleri farklı beğenilere hitap eden tasarımlarıyla koleksiyonda yer buluyor. Modern tasarımlarını beyaz altının zarif duruşuyla harmanlayan baget bileklik çeşitleri sade ya da göz alıcı modelleriyle farklı beğenilere hitap ediyor. Dikdörtgen, oval taşlı seçeneklerin yanı sıra ikili zincir bileklik çeşitleri sade ve şık çizgileriyle bileklerde ışıltısını hissettiriyor. Sarı altından üretilen baget kelepçe bileklik tasarımları muhteşem parıltısıyla ruhunuza hitap ediyor. Kelepçeli modellerin farklı beğenilere yönelik tasarlanan ince ya da kalın seçenekleri tarzını yansıtmak isteyen kadınların tercihi oluyor. Sarı altın baget kelepçe bileklik çeşitleri davet ya da özel günlerde şıklığa imza atmak isteyen kadınların beğenilerine sunuluyor. Sade, taş detaylı, ince zarif tasarımlar günlük kullanımda estetik kombinlere eşlik ediyor. Zarafetiyle kaliteli işçiliği birleştiren altın baget bileklik modelleri farklı tarzların en şık tamamlayıcısı olarak bileklerdeki yerini alıyor. Üretiminde beyaz ya da sarı altın kullanılabilen baget bileklik fiyatları ürünün tasarım özelliklerine ve detaylarına göre farklılıklar gösterirken, Milad Gold koleksiyonunda farklı bütçelerle uyumlu ürünler yer alıyor. Siz de estetiğin özgün tasarımlarla buluştuğu modern ve şık baget bileklik modelleri arasından tarzınıza hitap eden ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, bütçenize uyumlu ürünlerle kendinizi şımartabilirsiniz. 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.