x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 64 ürün görüntüleniyor.
1 2

En Şık Altın Zincirli Kolye Modelleri

Günlük hayat içinde veya özel günlerde stil tamamlayıcı olarak kullanılan zincir kolye çeşitleri pek çok çeşidi ile her zevke hitap eder. Günlük kullanımda ya da gece şıklığını tamamlamada son dokunuş olan altın zincir modelleri çeşitli model ve farklı uzunluk ölçüleri ile güçlü bir kombin parçasıdır. Hem geleneksel hem de modern tarzdaki 14 ayar zincir kolye modelleri farklı stillere uyumlu şekilde kullanılır. 45, 50, 55, 60, 65 cm şeklindeki farklı ölçüleriyle oluşturulan kombinlere tamamlayıcı olarak kullanılır.

Stillerin Tamamlayıcısı Zincirli Kolye Çeşitleri

Aksesuar kullanımında hem gündelik stile hem de özel günlere uygun seçim yapmak son derece önemlidir. Böylece uzun yıllar kullanılan; zamandan ve mekândan bağımsız tasarımlı ürünlere sahip olunur. Kadın zincir kolye seçimi yapılırken her zevke uygun şekilde tasarlanan çeşitler arasından uygun olanlar seçilir. Halat, balıksırtı, singapur, düz zincir şeklindeki geniş ürün gamı sayesinde herkese hitap eden ürünler bulunur. Günlük kullanımda tercih edilebilecek düz ve uzun zincirli kadın kolye çeşitleri ile daha spor bir görünüm elde edilirken özel günlerde daha ağır ve kalın balıksırtı, halat modelleri ile gece şıklığı tamamlanır. Altın zincir kolye seçiminde kolye uzunluğu köprücük kemiği, yaka çizgisi veya elbise üzerine gelecek şekilde farklı ölçüler arasında seçilir. Örneğin; kıyafetin yaka kısmını ön plâna çıkararak kombinlere ayrı bir hava katmak için ortalama olan 55 cm altın zincir kolye ölçüsü yeterlidir. Ek olarak özel günlerde, spor görünüm dışı bir stil elde etmek için halat zincir gibi kalın 65 cm uzunluğundaki altın zincir kolye modelleri uygun olur. Tek bir uzunluk ölçüsüne sahip zincirler kullanılabileceği gibi birden fazla zincir de farklı ölçülere sahip zincirler de bir arada kullanılır. Kadın kolye modelleri ile şık kombinler oluşturmak da mümkündür. Bu takılar ile spor ve gösterişli bir görünüm elde edilebilir. 

Farklı modelleri ile Her Zevke Uygun Zincirli Kolyeler

Birçok farklı, özgün ve yaratıcı modellerin bulunduğu altın zincir kolye çeşitleri günlük görünüm için de geleneksel görünüm için de uygun alternatiflere sahiptir. Seçilen modele bağlı olarak minimal veya gösterişli bir stil oluşturmayı hedefleyen kadınlar için birbirinden farklı zincir kolye modelleri mevcuttur. 14 ayar şeklindeki zincirler ile tek veya çoklu kullanımda şık bir görünüm elde edilir. Aksesuar olarak uzun yıllar dayanıklılığı ve deforme olmamasıyla altınların tercih edilmesi yaygındır. Geçmişten günümüze kadınlar için hem yatırım hem de takı şıklığının bir parçası olan altın zincirli kolyeler eşsiz tasarımları ile uzun yıllar kullanım için uygun bir seçimdir. Zincir kolye çeşitleri sert oldukları için kullanıma bağlı olarak kolay şekilde bozulmayan yapıya sahiptir. Ek olarak oksitlenmez ve kararmaz. Spor, klasik ve farklı ortam kombinlere uygun şekilde kullanılabilen zincirler günlük yaşamda sadeliği ön plana çıkarırken özel bir gece de gösterişli bir parça olur. Örneğin halat zincirler boy uzunluğuna göre gündelik stilde spor bir kombin parçası olabilirken altının gösterişi sayesinde de gece şıklığında tamamlayıcı bir aksesuar şeklinde kullanılır.

Altın Zincirli Kolye Fiyatları

İster geleneksel isterse modern tarzda olsun 14 ayar zincirli kolye kullanımı her stile uyum sağlayacak şekilde ürün çeşidine sahiptir. 14 ayar altın zincir fiyatları tasarımına göre farklı fiyatlandırılır. Günlük kullanımda daha uygun fiyatlı düz modellerin tercih edildiği kolyelerde balıksırtı ve halat modelleri gibi daha gösterişli modeller de bulunur. Zincir uzunluğuna ve gramına bağlı olarak altın zincir kolye fiyatları değişkenlik gösterir. Zincir kolye fiyatları farklı modellerde her stile ve bütçeye hitap eden çeşitliliğe sahiptir. Özel günlere uygun nitelikte seçilen daha kalın modellerde altın gramına bağlı olarak düz zincirlere göre daha değişken fiyatlar bulunur. Günlük kullanım içinse oldukça uygun altın zincir fiyatları mücevher kullanımı açısından avantajlıdır. Milad Gold'ta zincir koleksiyonunu inceleyebilir, en uygun fiyatlara sahip altın zincir modellerine güvenle sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.