x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Göz Kamaştıran Altın Zincir Bileklikler

Altın zincir bileklik modelleri her tarza uyan çeşitleri ile dikkat çekiyor. Farklı kalınlıktaki halkalarla altın ışıltısını buluşturan tasarımlar sık tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Estetik tasarımların kalp, ay gibi farklı figürlerle kombin oluşturduğu altın zincir bileklik kadınların ruhuna hitap ediyor. Takıda altından vazgeçemeyenleri özgün çizgideki tasarımlarla buluşturan beyaz altın dorika bileklik ya da sarı altından üretilen modeller koleksiyonda yer buluyor. Modern minimal tasarımlarla sadeliği kombinlerine yansıtmak isteyenler için beyaz altından üretilen ince altın bileklik zarif bir duruş sergiliyor. Gösterişli taş detaylı kalın zincirli modelleri abiye şıklığının en tarz eşlikçisi olarak koleksiyonda yer alıyor. Özgün tasarımlarıyla kaliteli işçiliği altının ışıltısıyla harmanlayan altın zincir bileklik farklı stillere uyum sağlayan tasarımlarıyla beğenilere sunuluyor. Işıltısıyla bileklerde yansıyan en güzel altın bileklik modellerini özgün tasarımlarıyla Milad Gold koleksiyonunda bulabilirsiniz.

Altının Işıltısını Bileklere Taşıyan Zincir Bileklik Modelleri

Zarif detaylarıyla zincir kadın altın bileklik modelleri düz, kalın, ince tasarımlarıyla koleksiyonda yer alıyor. Modern şıklığı bileklere taşıyan beyaz zarif altın bileklik modelleri günlük kombinleri zarafetiyle taçlandırıyor. Kalın ve ince zincirin estetik buluşması özgün tasarımlı modeller günlük kombinlere şıklık kazandırıyor. Spor kıyafetlerle uyumlu bir birliktelik sergileyen beyaz altın dorika bileklik sade estetiğiyle tarzını yansıtmak isteyenlerin tercihi oluyor. Takıda altının geleneksel ışıltısından vazgeçmek istemeyenlere modernle klasiği harmanlayan modeller 14 ayar altın bileklik tasarımlarıyla koleksiyonda yer buluyor. Zincirin halkalarını oluşturan bölümlerin oval ya da dikdörtgen detaylı tasarımları gündelik olarak ya da özel günlerde de kombinlerinizle uyumlu bir birliktelik oluşturuyor. Kenarları yuvarlatılmış dikdörtgen zincir halkalarını bir araya getiren estetik ve zarif altın zincir bileklik modeli göz alıcı şıklığa imzasını atıyor. Tarzınıza ve bütçenize hitap eden altın bileklik modelleri ve fiyatları koleksiyonda farklı seçeneklerle yer buluyor.

Estetik Figürlerle Zenginleştirilen Altın Zincir Bileklik Tasarımları

Farklı kalınlıklardaki altın zincir halkalarına dahil edilen estetik figürler şıklığıyla göz doldurmak isteyenler için ideal seçenekler sunuyor. İnce zarif altın zincirle buluşan yıldız ve anahtar figürlü tasarımlar modern şıklığı kombinleri ile buluşturmak isteyenlerin tercihi oluyor. Sade şıklığı altının ışıltısıyla buluşturan ay detaylı altın zincir bileklik gündelik kullanımda estetik duruşuyla bilekleri süslüyor. Minimal tekli kalp figürünün dahil edildiği zincir bileklikler altının zarafetini günlük stile dahil etmek isteyenlere hitap ediyor. Minik altın zincir halkalarıyla buluşan mavi taşlı gözlü bileklikler özgün tasarımlarıyla kaliteli işçiliği buluşturuyor. Sade tasarımını oval zincirle buluşturan altın bileklikler takıda göz alıcı estetiğin temsilcisi olarak koleksiyonda yer alıyor. Farklı kalınlıktaki halkaların buluştuğu modern çizgisiyle İtalyan zincir bileklik altın takıda tarzını yansıtmak isteyenlerin tercihi oluyor. Zarif çizgileriyle 14 ayar altın bileklik ataşlı zincir tasarımları modern şıklığın naif duruşunu bileklere taşıyor. 

Şık Tasarımlarıyla Göz Alıcı Altın Zincir Bileklikler

Zincir halkalarını şık tasarımlarla buluşturan altın bileklik modelleri farklı figürlerle zenginleştirilen çeşitleriyle kadınların ruhuna hitap ediyor. Davetlerde ya da günlük kombinlerde altın takının gösterişli tasarımlarıyla tarzını ortaya koymak isteyenler için taş detaylı modeller koleksiyonda yer alıyor. Kalp, göz gibi farklı figür detaylarıyla estetik zincirle buluşan altın bileklik charmlı 14 ayar sarı altından üretiliyor. Altın takıda gösterişli tasarımları özgün modellerle buluşturan zincir bileklik ışıltısıyla büyülüyor. Koleksiyonda altının göz alıcı zarafetini yansıtan taşlı harf detaylı zincir bileklik modelleri de yer alıyor. Sade şıklığı yansıtmak isteyenlerin tercihi harfli modeller farklı beğenilere hitap ediyor. Zarif zincir halkalarını kalp, yıldız figürleriyle buluşturan pusulalı tasarımlar şıklığın en tarz yansıması olarak kadınların beğenilerine sunuluyor. Altın zincir bileklik fiyatları ürünün ağırlığına ve tasarım detaylarına göre farklılık gösterirken Milad Gold koleksiyonunda farklı bütçe olanaklarıyla uyumlu fiyatlar bulunuyor. Altın zincir bilekliklerde tarzınızla uyumlu özgün tasarımları kaliteli işçilikle buluşturan modeli sepetinize ekleyerek, hemen satın alabilir, zarif şıklığa imza atabilirsiniz. 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.