x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
1 2

En İyi Altın Tektaş Yüzük Modelleri

Zarifliği, güzelliği ve inceliği ile tektaş yüzüğün tüm takılar içerisinde apayrı bir yeri var. Özel günlerin ve özel anların olmazsa olmazı olan altın tektaş yüzük 14 ayar altın ve 22 ayar altından meydana gelmekte olup birbirinden zarif ve güzel tasarımları mevcuttur.. Milad Gold'un birbirinden özel ve eşsiz tasarımlarıyla bir araya gelen altın tektaş her gördüğünüzde kendinizi mutlu etmenizi sağlayacak harika modelleri sizlere sunmaktadır. Altın tektaş modelleri içerisinde beyaz altından baget pırlantaya kadar pek çok çeşidi inceleyebilir kendiniz için muhteşem seçimler yapabilirsiniz. Hem klasik hem modern altın yüzük modellerini bir arada bulabileceğiniz altın tektaş modeller yanı taşlı, montürlü veya taşlarla çevrili farklı tasarımlar ile zarafetinizle birleşip şıklığınızı asaletle bütünleştirir.

Muhteşem Bir Evlenme Teklifi İçin Tektaş Yüzük

Tektaş yüzük modelleri denildiğinde birçok kişinin aklına ilk olarak evlenme teklifi gelmektedir. Birlikte yeni bir hayata yürüme kararının alındığı bu güzel günde hem bağlılığı hem verilen sözleri temsilen takılan tektaş pırlanta yüzük en özel anılarınızın simgesidir. Evlenme teklifi yüzüğü olarak altın taş çevrili tektaş yüzük gibi gösterişli bir model tercih edebilirsiniz. İsterseniz de altın tektaş yüksek montür yüzük gibi estetik bir model tercih edebilirsiniz. Duruşu ve gösterişi ile günün yıldızı olacak baget pırlantalar da yine çok sevilen alternatifler arasında yer almaktadır. Beyaz altın tektaş yüzük de yine pırıltılı ve şık olmayı sevenlerin sıklıkla tercih ettiği en zarif modeller arasındadır. Sarı altın tektaş ile yine klasik ve cazibesi yüksek bir model seçerek tarzınızı yansıtabilirsiniz. 

Zamansız ve Şık Tektaş Yüzük Tasarımları

Tektaş altın yüzük fiyatları 14 ve 22 ayar altın gibi altının cinsine, yüzüğün gramajına ve tasarımdaki işçiliğe bağlı olarak değişir. Tektaş yüzük fiyatları yüzüğün karatına, taşın boyutuna bağlı olarak değiştiği gibi beyaz ve sarı altın gibi altının türüne göre de farklılık gösterebilir. 14 ayar tektaş yüzük modelleri ile yine hem şık hem de zarif tasarımları bir araya getirirken etkileyici görüntüsüyle ellerinizin göz kamaştırmasını sağlar. Altın yüzük fiyatları üzerinde etki sahibi olan bir faktör de işçiliktir. Tasarım için harcanan emek ürünlerin maliyetinin artmasına sebep olabilir. Bundan dolayı fiyatlar birçok faktöre göre değişir. 14 ayar altın tektaş yüzük modellerinde de baget, taşlı, yüksek veya montürlü modelleri ile parmaklarınıza her zaman fazlasıyla yakışır. Altın söz yüzüğü olarak da tercih edebileceğiniz altın tektaş pırlantalar ışıltısıyla her daim göz kamaştırmaktadır.

Mutluluğunuza Dokunacak Altın Tektaş Yüzükler

Evlenme teklifi, söz yüzüğü, düğün hediyesi ve daha tüm özel anlarda tüm detayları geride bırakan altın tektaş yüzük modelleri modası geçmeyen her zaman özeni, inceliği, zarifliği hatırlatan takıların yıldızıdır. Tektaş yüzük modelleri güncel tasarımları ve birbirinden şık modelleri ile kimsenin gözünü alamadığı her özel anın yıldızıdır. Mutluluğun tamamlayıcısı olan tektaş altın yüzük modelleri günlük yaşamda da kullanılabilir. Parmaklarınızı ışıltısıyla daha da güzelleştirecek, hatıralarınızın simgesi olarak kullanabileceğiniz modelleri bütün özel günlerde tercih edebilirsiniz. Tektaş yüzük modelleri gold veya beyaz altın olarak çeşitlenir. Sahip oldukları renk, model ve taşlar ile birlikte ortaya geniş bir ürün yelpazesi çıkar. Bu geniş ürün yelpazesinin fiyatları da farklılık gösterir. 14 ayar altın tektaş yüzük fiyatları sahip olduğu tasarım ve değerli madenin gramına göre değişir. Evlenme teklifi, söz, düğün, nişan ve daha güzel pek çok anınızı Milad gold'da uygun fiyatlara bulabileceğiniz altın tektaşlar ile süsleyebilir, hatıralarınıza güzel bir dokunuş yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.