x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Altın Harf Kolye Çeşitleri

Hafif duruşu ve şık görüntüsü ile en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan harf kolye seçenekleri benzersizdir. Harflerin hissettirdiği duygular ve kişiye özel olan önemi bu ürünlerin tercih edilmesini arttırmıştır. Altın harf kolye fiyatları uzunluğa, genişliğe, işlemeye ve daha birçok unsura göre değişebilir. Farklı kategoriler altında farklı seçenekler değerlendirilebilir. Bu sebeple kullanıcı kendine uygun özelliklere sahip olan ürünü seçmelidir. Zarif kolye seçenekleri boyun bölgesinde çok şık bir görüntü oluşmasına sebep olur. Daha sade ve abartısız bir görüntü altın gibi güçlü bir madde ile birleşerek çok farklı bir hava oluşturmaktadır. Altın harf kolye kullanıcısı ile bir bütün oluşturduğu gibi diğer aksesuarlarla da çok kolay bir bütünlük içerisine girebilmektedir. Çünkü esas olarak öne çıkan parça her zaman için kendisi olacaktır. Harfli altın kolye fiyatları çeşitli seçenekler dahilinde değerlendirilir. Bu aşamadaki bir diğer önemli nokta ise tüm bu seçeneklerin bir garanti belgesine sahip olmasıdır. Bu sayede ürünler rahatlıkla tercih edilebilir ve kullanılabilir. 

Altın Harf Kolye Çeşitleri ile Tarzınızı Oluşturabilirsiniz

Harfli altın kolye seçenekleri harf yapısının gerekliliklerine göre farklı gramaj oranlarına sahip olabilir. Aynı zamanda kolyelerin anlamını kazandıran harf profilindeki uçlar da farklı çaplar dahilinde üretilir. Genellikle 1,5 cm çapındaki bu uçlar harfin kendi yapısına göre de değişebilir. Bu takılar aynı zamanda altın kalemi ile yapılmış farklı işlemelere sahiptir. Bu işlemeler ürünü öne çıkartan özelliklerdir. Kadın altın kolye seçeneklerinde bu işlem farklı desenler ve şekiller ile yapılır. Böylece birçok farklı tarza hitap edilir. Plaka harf kolye ise harf profilinin bir başka plaka üzerinde yer almasıdır. Bu ürünler harfin ölçülerine göre kare ya da dikdörtgen olabilir.

Etkileyici Tasarımlara Sahip Harf Kolye Modelleri

Harf kolye modelleri arasında renk ve görünüm olarak bir uyum söz konusudur. Ancak üzerindeki işlemeler farklılık katmakta ve model çeşitliliğini ortaya çıkartmaktadır. Bu durum bir doku meydana getirmektedir ve farklı hissedilen bu değişik dokular kapsamında baget harf kolye gibi farklı seçenekler oluşturulmuştur. Ürünlerin her biri ışıl ışıl görüntüleri ile varlığını hissettirir. Minimal harf kolye seçenekleri dahil olmak üzere tüm modeller üzerinizde olduğu an çevreye ışık saçar. Altın harf kolye seçeneklerindeki zincirler genellikle 40 cm uzunluğundadır. Tamamen gerçek altının yansıttığı bu etkileyici duruş, tüm harfli altın kolye seçeneklerinde aynıdır. Aynı zamanda gerçek altın cilde zarar vermez.

Harfli Altın Kolye ile Kişisel Görüntüler Oluşturun

Harfli altın kolye bir ismin ya da herhangi bir kelimenin baş harfini taşıyarak kişiye özel bir hal almaktadır. Kendi isminiz, sevdiğiniz birinin ismi ya da sizin için önemli bir kelimenin baş harfini üzerinizde taşıyabilirsiniz. Bu ürünlerin bu özellikler dışında kalan en önemli etkisi ise her tarz kıyafetle ve her renkle uyum sağlayabilmesidir. Bu yüzden kullanıcıların vazgeçilmez parçaları haline gelmektedir. 14 ayar altın harf kolye kendi ışığı, altının saf rengi ve özel işlemesi ile kişisel bir tarz oluşturmanın önemli adımları arasındadır. Kolye formu haricinde farklı şekildeki kullanımlar için de kolye uçları satın alınabilir. 14 ayar altın harf fiyatları da harf profilinin plaka boyutlarına eğer plakası yoksa işleme oranına ve çapına göre değişim gösterir. Bu altın takı seçeneklerinde harflerin genel boyutları 2 cm ya da 1,5 cm olarak değişebilmektedir. Bu da hem boynunuzda geniş bir alan kaplamayan, hem de parıldayan bir aksesuar kullanmanızı sağlar. Tamamen kendinize ait olan ve çeşitli anlamlar katabileceğiniz bu ürünlere Milad Gold ile en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.