x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

 Zarif Altın Halhal Çeştleri

Altın takıda tarzınızı yansıtan halhal modelleri ile Milad Gold, zarif tasarımlarıyla kadınların beğenilerine hitap ediyor. İlkbahar ve yaz mevsiminde altının ışıltısıyla bileklerde en tarz kombinlerin tamamlayıcısı oluyor. Sade, modern çizgilerin farklı figürlerle buluştuğu halhal bileklik tasarımları cazibesiyle büyülüyor. Farklı giyim stilleriyle uyum sağlayan altın halhal modelleri gündüz spor tasarımlara ya da gece abiye şıklığına eşlik ediyor. Gündelik olarak renkli çiçekli elbiseler ya da jean kombinlerle uyum gösteren ayak halhalı, değişik beğenilere hitap eden seçenekler sunuyor. Davetlerde özel günlerde altın takının cazibesinden vazgeçemeyenlere diğer takılarla birlikte bütüncül bir şıklık sunuyor. Altın halhal seçiminizle farkınızı ortaya koyabileceğiniz tarzınıza hitap eden kalp, çiçek, kelebek estetik tasarımlı modelleri Milad Gold koleksiyonunda bulabilirsiniz.

Estetik Altın Halhal Tasarımları İle Tarzınızı Yansıtın

Altın takı seçimlerinde fark yaratarak stilini ortaya koymak isteyenler için ayak bilekliği takı modelleri özgün tasarımlarıyla hitap ediyor. Ayak bileği için özel tasarlanan altın halhal ince zincir üzerine farklı figürlerin yerleştirilmesiyle zarafetini ortaya koyuyor. Modern stili geleneksel altın takıların değişmeyen ışıltısıyla buluşturan özgün tasarımlar diğer takılarla birlikte kombin yapılabiliyor. Altın takı seçiminde küpe, kolye, yüzük ya da bileklik gibi aksesuarla birlikte kullanırken tasarımların birbiriyle uyumuna dikkat edilmesi gerekiyor. Minimal tasarımlı çeşitli figürlerle altın zincirin bileşkesi halhal modelleri günlük olarak spor şıklığına tarz katıyor. Göz alıcı tasarımlarıyla özel günlerde davetlerde şıklığıyla fark yaratmak isteyenler için gösterişli ürünler de koleksiyonda yer alıyor. Büyük gösterişli farklı figürlerin bir arada kullanıldığı altın zincir halhal tasarımları şıklığıyla kombinlerinize tarz katıyor. Farklı kalınlıklardaki zincir üzerine değişik figürlerin dahil edildiği 14 ayar altın halhal modellerin tek taş tasarımları şıklığıyla öne çıkıyor. 

Altının Işıltısını Modern Çizgiyle Buluşturan Altın Halhal Modelleri

Sarı altın kullanılarak üretilen tarzınızı yansıtan modeller farklı figürlerin yer aldığı tasarımlarıyla koleksiyondaki yerini alıyor. Ay, kalp, yıldız gibi figürlerin bir arada kullanıldığı tasarımlar günlük stillerle estetik bir zarafete imza atıyor. Yaz mevsiminde renkli elbiselerle birlikte kullanabileceğiniz minimal tasarımlı altın halhal, içinizdeki ışığı yansıtarak enerjinize pozitif bir dokunuş yüklüyor. Spor jean pantolonlarla birlikte dinamik bir görünüm sergileyen kelebek, anahtar ya da sonsuzluk figürlü kadın halhal modelleri modern tasarımlarıyla ruhunuza dokunuyor. Sadeliğin zarafetini altının pırıltısıyla buluşturmak isteyenler için minimal çiçek tasarımlı altın halhal modelleri de koleksiyonda yer buluyor. Koleksiyonda yer alan farklı büyüklükte değişik formlarda çiçek, yıldız, kalp, ay figürlü modeller takıda altının pırıltılı cazibesinden vazgeçmek istemeyenler için seçenekler sunuyor. Minimal, modern sade tasarımlı günlük kullanılabilen modeller farklı bütçe olanaklarına hitap eden halhal fiyatları ile beğenilere sunuluyor.

Göz Alıcı Altın Halhal Tasarımlarıyla Farkınızı Ortaya Koyun

Ayak bileğine altının ışıltısını taşıyan halhal modellerinin gösterişli tasarımları şıklığınızı tamamlıyor. Davetlerde diğer altın takılarla birlikte kombin yapabileceğiniz tasarımlar stilinizi yansıtabileceğiniz seçenekler sunuyor. Altın zincir üzerine yerleştirilen büyük midye figürlü tek taş halhal bileklik davetlerde abiye kombinlere şıklığıyla eşlik ediyor. Göz alıcı altın halhal modelini şıklığınıza dahil ederek diğer altın takıların sade tasarımlarıyla uyumlu bir birliktelik oluşturabilirsiniz. Modern stilin yansımasını bileklerde altının ışıltısıyla buluşturmak isteyenler için çiçek taş figürlü seçenekler de koleksiyonda yer alıyor. Altın halhal fiyatları ise ürünün ağırlığına tasarım detaylarına göre farklılıklar gösterirken, Milad Gold koleksiyonu farklı bütçelere hitap eden uygun fiyatlı seçenekler sunuyor. Tarzınızla bütünleşen altın takının ışıltısını kombinlerinize dahil edebileceğiniz halhal bileklik modelini sepetinize ekleyerek sahip olabilir, stilinizle fark yaratabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.