x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

En Zarif Altın Beştaş Yüzükler

Altın beştaş yüzük parlaklığı, zarafeti şık görüntüsüyle eşsiz tasarımlara sahiptir. Beştaş yüzük çeşitleri adından anlaşılacağı üzere beş taşın farklı tasarımlarla yan yana dizilmesiyle oluşur. Bu yüzüklerde montürler başta olmak üzere çok farklı desenlere sahip olabilir. Beştaş altın yüzük evlenme tekliflerinde de sık sık karşılaşabileceğiniz tasarımlardan biridir. Bu yüzükler parlaklığıyla girdiğiniz her ortamda ilginin üzerine dönmesini sağlar. Ağırlık, ayar, renk ve tasarım yönünden çok farklı tarzlara hitap eden yüzükler bulmak mümkündür. Oldukça nadide bir görünümü olan yüzükler, beyaz altından da yapılabilir. Cazibesiyle sizi büyüleyecek beştaşlar hem klasik tasarımlara hem de farklı birçok detay barındıran modern tasarımlara sahip olabilir. Bu yüzüklerin fiyatlarını da üretimlerinde kullanılan malzemeler ve taşlar belirler. Milad Gold’un özel tasarımları arasında bulunan beştaş modelleri, tüm zarafetleriyle sizleri bekliyor.

Parlaklığıyla Göz Alıcı Altın Beştaş Yüzük Modelleri

Parlaklığı ve zarafetiyle her ortamın gözdesi olan beştaş yüzük seçenekleri birçok farklı modele ve tasarıma sahip olabilir. Bu yüzüklerde kullanılan taşlar, ağırlığı, gövde malzemesi, kesimi, berraklığı, ayarı gibi birçok farklı özellik olabilir. Benzersiz özellikleriyle öne çıkan ve kadın altın yüzük denildiğinde ilk akla gelen aksesuarlardan biri olan beştaş modelleri tasarımsal olarak da birçok farklı seçeneğe sahiptir. Beyaz altın beştaş seçenekleri, beyaz renge sahiptir ve çoğunlukla klasik tasarımlarıyla öne çıkar. Buna karşın birçok detay ve desen barındıran modern bir beyaz altın seçenek bulmak da mümkündür. Bu takıların montürleri de farklı seçeneklere sahiptir. Montür taşı üzerinde taşıyan yapıya verilen isimdir. Bu montürler sade tasarımlara sahip olabileceği gibi desenli ve girift yapılara da sahip olabilir. Montür tasarımı taşın ön plana çıkması ve daha büyük görünmesi açısından önem taşır. Altın yüzük denilince akla gelen bir diğer özellik ise ayarlardır. Bu yüzükler farklı ayarlara sahip olabilirler. 14 ayar altın, yüzüklerde sıklıkla kullanılan seçeneklerden biridir. Bunun yanı sıra 8 ya da 22 ayar gibi altından yapılmış takılar da bulunabilir. 

Beştaş Altın Yüzük Modelleri ile Zarafeti Parmaklarınızda Taşıyın

İster gold olsun isterse beyaz altın yüzük; beştaş seçenekleri son derece zarif görünümlere sahiptir. Bu yüzükler yaklaşık olarak 2 ila 4 gram arasında ağırlığa sahiptir. Bir kadına verilebilecek en güzel hediyelerden biri olan beştaş seçenekler, ışıltı bir görüntüye kavuşmanızı sağlar. Bu yüzükler hem özel davetlerde ağır abiye elbiseler ile hem de günlük kıyafetlerinizle rahatça kullanılabilir. Günlük yaşamınızda ister resmi isterse spor giyinin bu yüzükleri kombin yapmak oldukça kolay olacaktır. Bunun yanı sıra beştaşlar, kullandığınız diğer takılara da uyum gösterirler. Şıklığı ile ön plana çıkan beştaşlar aynı zamanda oldukça dayanıklı aksesuarlardır. Bu yüzükler yıllar boyunca rahatça kullanabilecek şekilde tasarlanır. Siz de asaletiyle dikkat çeken bir beştaş yüzüğü kendinize ya da sevdiğiniz birine alarak bu duyguya ortak olabilirsiniz.

Altın Beştaş Yüzük Fiyatları

Beştaş fiyatları birçok kıstasa göre farklılık gösterir. Bu kıstasların başında ise taşların karat ağırlığı gelir. Bunun yanı sıra kullanılan altının ayarı da fiyatları en çok etkileyen faktörlerden biridir. İnce işçiliğe ve çeşitli detaylara sahip olan modeller farklı fiyatlar değerlendirilebilir. 14 ayar beştaş altın yüzük fiyatları ile 8 ayar ya da 22 ayar yüzüklerin fiyatları birbirlerinden çok farklı olabilir. Tasarımsal özellikler fiyatlara doğduran etki eden bir başka özelliktir. Milad Gold’un özel tasarım koleksiyonu arasında birçok farklı tasarımda altın beştaş yüzük bulunur. Bu yüzüklerin parlaklığına, zarafetine ve şıklığına; Milad Gold’un uygun fiyat güvencesiyle ulaşabilirsiniz. Siz de hemen kendinize ya da sevdikleriniz için bir beştaş yüzük alarak, bu ışıltıyı parmaklarınızda yaşayabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.