x
üye ol.jpg (183 KB)
Sıralama seçin
Ürünleri Filtrele
Toplam 45 ürün görüntüleniyor.
1 2

En Güzel Altın Baget Yüzükler

Altın parıltılı bir yapıya sahip madendir. Göz alıcı özellikler taşıyan bu maden pek çok takının ana maddesini oluşturur. Küpe, yüzük, kolye, bileklik gibi çeşitli takılar bu değerli maden kullanılarak üretilir. Baget ise takılarda en sık tercih edilen etkileyici tasarımlardan birisidir. Baget dikdörtgen bir yapıyı ifade eder. Genellikle bu dikdörtgen tasarımın içerisine güzel taşlar yerleştirilir. Böylece hem altının sunduğu güzel görüntü hem de baget tasarımın sahip olduğu şıklık birleşir. Altın baget yüzük çeşitleri arasında beyaz ve sarı renkleri yaygın olarak tercih edilir. Milad Gold koleksiyonu içerisinde farklı tasarım, renk ve işlemelere sahip ürünler yer alır. Koleksiyon içerisindeki ürünleri kullanarak kombinlerinize renk katabilirsiniz.

Göz Alıcı Tasarımlarıyla Öne Çıkan Altın Baget Yüzük Modelleri

Baget modellerin ortak özelliği dikdörtgen bir taşa sahip olmasıdır. Bu özellikleri dışında her bir altın taşlı yüzük farklı özelliklere sahip olabilir. Kullanıcısına güzellik katan modeller arasında oval tasarımlar bulunur. Bu altın taşlı yüzük çeşitleri oval bir yapının içerisine yerleştirilen bagetten oluşur. Bagetin takıya yerleştirilme şekli de görünümü etkiler. Genellikle yaygın kullanım dik bir görüntü oluşturacak biçimde yerleştirmektir. Farklı tasarımlar arayan kişiler için yan altın baget yüzük modelleri bulunur. Modellerin kenarlarına da taşlar işlenebilir. Kenar işlemeleri için de çoğunlukla baget taşlar tercih edilir. Çok sayıda taşın bir arada kullanıldığı çeşitler de vardır. Bu şık tasarımlarda iç içe geçmiş dikdörtgen görebilirsiniz. Her bir dikdörtgenin çevresi taşlarla sıralanmıştır. Bu çeşitler sıralı taşlı olarak da adlandırılır. Her kıyafete uyum sağlayacak güzel tasarımlar arasında büyük baget yüzük çeşitleri de vardır. Parmağına taktığı aksesuarın belirgin olarak gözükmesini isteyenler montür altın takı çeşitlerini tercih edebilir.

Kombinlerin Vazgeçilmezi 14 Ayar Altın Baget Yüzükler

Takılar kıyafetler ile kombin haline getirilebilir. Böylece üzerinize giydiğiniz kıyafetler daha güzel görünecektir. Takılarda kullanılan altının miktarı değişiklik gösterir. Saf haldeki altına şekil vermek zordur. Bundan dolayı takılarda en yüksek 22 ayar kullanılır. Yaygın olarak tercih edilen ise 14 ayardır. 14 ayar altın baget yüzük çeşitleri farklı gram seçeneklerine sahiptir. Gram ile ayar fiyat üzerinde en çok etkili olan faktörler arasındadır. Altın baget yüzük fiyatları üründe kullanılan ayar, gram ve işçilikle hesaplanır. Altın dünya piyasasında işlem gören değerli bir madendir. Bundan dolayı altın takı modelleri piyasadaki dalgalanmadan etkilenebilir. Ürün üzerinde harcanan emek ne kadar fazlaysa işçilik maliyeti de o kadar yüksek olur. 14 ayar altın baget yüzük fiyatları avantajlı seçenekler sunar. Çünkü ayar yükseldikçe fiyat buna bağlı olarak artar. 14 ayar hem güzel bir görüntü hem de kalite açısından öne çıkan bir değerdir. Ürünler 1.70, 2, 5 veya 7 gibi farklı gram seçeneklerine sahiptir. Gram yükseldikçe boyut büyür. Seçim yaparken gram gibi detaylar dışında yüzük ölçüsüne de dikkat edilmelidir. Ölçüler genellikle 8'den 21'e kadar değişir. Kendinize uygun ölçüyü tercih etmeniz ürünün parmağınızı sıkmaması, rahatça takılması için önemlidir. 

Zarif Yapılarıyla Dikkat Çeken Altın Taşlı Yüzükler

Baget altın taşlı yüzüklerin öne çıkan özelliklerinden birisi de zarafettir. Bu şık takılar ile özel davet, yemek, düğün gibi pek çok alana gidilebilir. Beyaz altın baget yüzük çeşitleri sahip olduğu rengin ve altının getirdiği zarifliği kullanıcılarına yansıtır. Zarif yapısıyla dikkat çeken modeller arasında sonsuzluk temalı olanlar da bulunur. Sonsuzluk işareti yan yatmış sekiz sayısını andırır. Bu detay yüzüğün halka kısmına işlenebilir. Böylece takı sadece taşları ile değil aynı zamanda parmağa geçirilen kısmıyla da estetik bir görüntü oluşturur. Taşlı yüzük modelleri tektaş görünümünde de olabilir. Bu modellerin ortasında belirgin, büyük bir taş yer alır. Böylece ortadaki taş gözleri üstüne çekebilecek parlaklığa sahip olur. Milad Gold birbirinden şık tasarımlarıyla dikkatleri üzerine toplayan pek çok altın baget yüzük modelini barındırır. Milad Gold'un benzersiz parçalarına uygun fiyatlarla ulaşabilir ve her yerde kullanabileceğiniz şıklıktaki takılara sahip olabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.